Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste solidan, mada sam se nadao makar setu. Harison je van forme, odigrao je 10 meceva na sljaci u poslednje 3 godine, dok je Miomiru to omiljena podloga.

 

U medjuvremenu, Olga izrutinirala neku Turkinju i prosla u cetvrtfinale.

Link to comment

U QF ima oko 50 bolje plssiranu, al moze ona to da dobije. A u polufinalu bi isla na dosta losiju protivnicu. Jedna od te dve je neka nasa Natalija Kostic, 440. na listi 23. godine. Ovde prosla kvalifikacije pa dobila 2 meca bez izgubljenog seta. Bilo bi lepo da bude njihov dule u polufinalu.. Olga napreduje 15 mesta, ova ulazi u prvih 400.  

 

Moja prognoza da Olga uzima turnir :) 

Link to comment

Niko da pomene u čijem dijelu žrijeba je završio Đoković, a vjerovatno nije ni bitno.

Ono što je bitno je da u prvom kolu mogu da dođu Sepi, Šardi ili Garsija Lopez što bi mogao biti kraj. Ne usuđujem se da prognoziram šta će biti ako to budu Lajović ili Troicki.

Link to comment

Ako je tranziciju sa betona na sljaku "obradio" kao pripremu za Us masterse onda ga ne vredi ni uzimati u obzir. Ali pokazace vreme iako mislim da bi tek u Rimu mogao da igra pristojno.

Link to comment

Povreda noge. A Lajovic prosao kvalifikacije i u prvom kolu protiv Novaka. Jedan mora proci u drugo :D

 

Viktor puko na startu Q. Peti ili sesti vezani poraz na startu turnira. A sad nije ni do turnira stigao.

Link to comment

jbte koliko je kljakav nas tenis.

 

Imamo u vrhu Novaka i Filipa. Prvog ne vredi vise ni komentarisati. A muceni Filip ne moze da veze zdrav dva turnira.

 

Treci reket Srbije je Viktor koji je ispao u prvom kolu Q i nastavio niz poraza. Cetvrti Lajovic koji ce biti u 100 jos par godina. Ali u 50 tesko ikad.

 

Secate li se Djerea? Eno ga oko 100tog mesta se vrti. Janko bi trebalo uskoro... Al sta od njega u tim godinama ocekivati.

 

Tu je i Miomir kao neka potencijalna svetla tacka za buducnost.

 

Ono sto me u celoj prici bar malo tesi je da ce opet tenis moci da se igra po normalnim cenama bez zakazivanja 7 dana unapred :D 

 

Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...