Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

8 minutes ago, Arkadija said:

Da li će Novak uspeti da preskoči starijeg brata Zvereva? Koliko se sećam prošle godine su negde igrali i Novak se jedva provukao.

 

Jeste bilo tako, ali Miša je očajan ove godine i vjerovatno neće dobiti ni Pera. Koji je opet hedkejs, tako da bi bar što se tiče prvog kola trebalo da je Novak siguran.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Iskoci mi ovo kao neposlato od pre neki dan... ne znam zasto tako forum ponekad ne objavi post..

 

On 3/15/2018 at 12:07 PM, FPLS said:

Galovic isprasio Kecmanovica 6-1 6-2.

Dobio ga je i u kvalifikacijama za AO, Kecman kad jednom izgubi od nekoga taj postaje neresiva enigma poput Junga... 

 

Cudan rezultat. Ocekivano je bilo da Kecman dobije, kad ono brukanje.. A Galovic u sledecem kolu izgubio od nekog 300+ Kineza. 

 

Trebalo je lagano da ih prodje i napravi lep skok. Al jbga. Tesko mi da objasnim dva ovakva raspada (prosli turnir kad je u prelomnim trenucima imao seriju od nekih 13-14 uzastopnih izgubljenih poena) i svakako da donese dosta sumnje u njegov konacan domet. Al ajde da ne donosim pretesko zakljucke. 

 

Na listi nema nijedan teniser mladji od njega, a da je ispred njega na listi. Nek to bude neka nada :)

Link to comment

Mislim da se preteruje sa Novakom. Ako je izgubio 1 mec od levog igraca posle povratka ne znaci da odmah nije ni za top50, pa ce ga tamo neki Perovi ili matori Zverevi preslisavati.

 

Naravno, moguc je i takav ishod... al kapiram da je Novak bar malo jaknuo u poslednje dve nedelje, pa da ce ovde ostvariti makar tu jednu pobedu. Mislim da cu u tom potencijalnom medjusobnom duelu navijati za Filipa.

Link to comment
Iskoci mi ovo kao neposlato od pre neki dan... ne znam zasto tako forum ponekad ne objavi post..
 
 
Cudan rezultat. Ocekivano je bilo da Kecman dobije, kad ono brukanje.. A Galovic u sledecem kolu izgubio od nekog 300+ Kineza. 
 
Trebalo je lagano da ih prodje i napravi lep skok. Al jbga. Tesko mi da objasnim dva ovakva raspada (prosli turnir kad je u prelomnim trenucima imao seriju od nekih 13-14 uzastopnih izgubljenih poena) i svakako da donese dosta sumnje u njegov konacan domet. Al ajde da ne donosim pretesko zakljucke. 
 
Na listi nema nijedan teniser mladji od njega, a da je ispred njega na listi. Nek to bude neka nada [emoji4]
Mislim da je tako bilo jer je već spakovao kofere za Majami. Deluje neverovatno da toliko izgubi u regularnih igri. Baš me interesuje kako će odigrati protiv Istomina.
Link to comment
4 hours ago, Timmy said:

 

Trebalo je lagano da ih prodje i napravi lep skok. Al jbga. Tesko mi da objasnim dva ovakva raspada (prosli turnir kad je u prelomnim trenucima imao seriju od nekih 13-14 uzastopnih izgubljenih poena) i svakako da donese dosta sumnje u njegov konacan domet. Al ajde da ne donosim pretesko zakljucke. 

 

 

 

zapravo je vrlo lako to objasniti a i sam se objasnio u sledećem pasusu

Link to comment

Odgledao sam sve ukupno 7-8 gemova u mecevima Federera sa Bornom i Delpom, al sam zbog jakog utiska spreman da iznesem tesku tvrdnju :)

 

Deda je gotov! Cenim da mu je ovo bio poslednji dobar rezultat na nekom vecem turniru.

 

Pokusace on na W i USO sigurno, al posle brzih ispadanja ide u penziju.

 

Priroda stigla :fantom:

Link to comment

Rispekt za Serenu, ali uz sve zajebancije i komplikacije oko trudnoće, činjenicu da ima 36 i kusur godina, možda joj je vrijeme da polako razmišlja o penziji.

Link to comment

Izasao pre neko vreme u Blicu ocigledno naruceni insajd tekst, gde je pisalo da zeli da zavrsi karijeru i posveti se potrazi za muzem, ali da je porodica tera da nastavi da igra, izmedju redova - zbog para. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...