Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

Vrijedi istaći da je Danijel Nestor završio karijeru u 47. godini. Sva 4 gren slema, svi mastersi + olimpijsko zlato, i opet mu fali taj Dejvis kup. Slušao sam podkast sa Jonom Verthajmom, pomenuo je Zimonjića kao partnera sa kojim je imao najviše uspjeha a na insinuaciju o lošim odnosima reagovao je diplomatski. U svakom slučaju su obojica mogli više.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najbolji dubl igrac kojeg sam gledao. Iza su mi braca (koji su najbolji tim), Zimonja, Paes i ostali.

 

Al mi je uvek delovao kao klasican smrdo, pa ga nikad nesto nisam gotivio.

 

Svakako kapa dole za sve postignuto :hail:

Link to comment

Bolji je Federer dubl igrac, nije to nikakva tajna, ali ostace zapamceno da je svoj servis sa 0 izgubio/izgubili u drugom i da je u super tb napravio duplu za mini brejk, kao i da je na njegov servis pobedio Svet smile.png

 

Odlican Anderson nocas, ali Sok je veoma ozbiljan dubl igrac.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
11 minutes ago, Timmy said:

Sto to radis sebi :(

 

Neki dan je ostvario prvu pobedu posle nekoliko meseci i to tako sto mu je protivnik predao u prvom setu.

 

Evo, prizvao sam ga, iznapusavao sudiju i poceo da igra. Gubio 5-1 od nekog fjucers Kineza, pa vezao 6 gemova i dobio set. 

Link to comment

Spotklub prenosi turnir u Chengdu-u, to je 250 ica. Mislila sam da oni samo prenose "jace" turnire.

No dobro, upravo idu Fonjinji i Tomic. Jedan igra drugi statira, tako izgleda.

Link to comment
21 hours ago, Arkadija said:

Posle mnogo obrta , mnogo propustenih prilika na obe strane, Tomic osvoji turnir u Chengduu.

Mediji u Ozu bruje na tu temu. Inace, to je prva takva pobeda Tomica od 2015te...

Link to comment

Filip oduvao Misu, a Aleks posle velike borbe ispala od Sinijakove. U oba seta imala brejk prednosti, u prvom servirala za set, imala SP i nista. U drugom vodila 2:0 i stala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...