Jump to content
IGNORED

Tenis 2018


Timmy

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    407

  • Jeremija

    200

  • Arkadija

    186

  • mlatko

    184

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ja uopste ne sporim da Kecmanovic ima veci potencijal od Djerea i Lajovica, makar po onome sto sam gledao, samo kazem da ne moze sebi da priusti da se dugo zadrzava po ovim celendzerima i da posle nekog vremena mora da pokaze da je klasa za ove igrace. Moze i to vrlo brzo, a i ne mora. Ali "korak po korak" ne treba shvatiti bukvalno... negde ce morati i da poskoci.

Link to comment

dečko je tek počeo da igra seniorske turnire, ostvario je 3 sasvim solidna rezultata, ne znam samo jel neko očekivao da će da počisti konkurenciju na svim mečevima koje bude igrao. biće top ten igrač, nemam trunku sumnje u to

Link to comment

Jbt. koji je trip gledati Goffin-Mahut, kao u onim sci fi filmovima sa klonovima :ph34r:

Posle 5 gemova kežual gledanja shvatim da stalno servira Goffin samo što menja majicu :O

Jebeno su isti :lol:

Sent from my BLA-L29

Link to comment

Vratio se Filip, igra Roterdam. I delje nekog Kanadjanina... U drugom kolu na Dimitrova, drugog nosioca. Jak turnir, federer, Vavrinka, Berdih, Gofan, Zverevi.. Viktor prosao Strufa, u drugom na Berdiha.

Link to comment
1 minute ago, Timmy said:

Vratio se Filip, igra Roterdam. I delje nekog Kanadjanina... U drugom kolu na Dimitrova, drugog nosioca. Jak turnir, federer, Vavrinka, Berdih, Gofan, Zverevi.. Viktor prosao Strufa, u drugom na Berdiha.

 

Ispao Vavrinka od lucky losera.

 

Link to comment
1 hour ago, Jeremija said:

 

Ispao Vavrinka od lucky losera.

 

 

Sto je najgore nije ni LL (sto bi znacilo da je igrao kvalifikacije i da je plasiran do 100 mesta) vec igrac sa WC 259. na listi.., Slabo ide Vavin povratak POrazi od Sandgrena, Basica i sad ovog... 33 godina, nisu svi Federer.

Edited by Timmy
Link to comment

Porodio se Filip nekako. A malo mi cudna odluka da posle povrede odmah ide na ovaj veci turnir, iako je mogao da ode na neke od ovih 250 i bude medju orvim nosiocima. Ne kazem da je losa odluka, vec iznenadjujuca. I pokazuhje nesto o njegovom karakteru.

Link to comment
10 minutes ago, Timmy said:

 

Sto je najgore nije ni LL (sto bi znacilo da je igrao kvalifikacije i da je plasiran do 100 mesta) vec igrac sa WC 258. na listi.., Slabo ide Vavin povratak POrazi od Sandgrena, basica i sad ovog 259, na listi... 33 godina, nisu svi Federer.

 

Da, ukapirao sam jedno pet minuta posle originalnog posta, ali sam se (po)nadao da niko neće primetiti. :lolol:

 

 

Mislim da nam Vavrinkin "povratak" samo pokazuje koliko je teško vratiti se u vrh posle pauze, što bi trebalo da se ima u vidu i kod očekivanja od Noleta; nije lako ponovo ući u ritam i uhvatiti priključak.

 

 

 

Inače, izvuče se Krajinović, ne neki impresivan meč, ali je zadnjih par poena sasvim solidno odradio, pogotovo onaj na meč loptu.

 

Edited by Jeremija
Link to comment
  • TheBigFlegma unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...