October 2, 20178 yr https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2017&mm=10&dd=02&nav_id=1309837 Ovde pise da im ukupno 6 standardnih fale, pola tima. Da+Arnautovic nije bas 100% spreman. Ovom njihovom selektoru če biti ovo poslednja 2 meča na klupi avstrijske repstacije Ruzno če da nas jebe Thomas Muster Edited October 2, 20178 yr by Cash
October 2, 20178 yr Ma skoro sigurno ne. Ali bice haos preko 20000 Srba a mozda i citav stadion bude naš.Izbacice Fifalona repstaciju zbog nepostovanja domaceg terena i gostinjskih obicaja.
October 3, 20178 yr Jebace nas Alfred Guzenbauer, u guzu. A jebao bi nas i Jerg Hajder da nije poginuo, siroma.
October 3, 20178 yr Penetrirace nas spolovilom Toni Polster i Andreas Hercog. A mogu i Volfgang Lojcl i Niki Lauda ako im nije tesko.
October 3, 20178 yr Tako će nas žestoko penetrirati, i ružno da dodam, da će nam iz guze ispadati Mocart kugle!
Create an account or sign in to comment