Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

a MVP je bio izvesni Tom Čejmbers za kog, priznajem, nisam čuo ranije. Lik je upao kao zamena na utakmicu i ceo meč ga je Medžik sastavljao sa košem, na kraju utrpao 30ak.

 

Koliko se sjecam, made je moguce da me memorija pamcenjaTM izdaje, da je I u '93 finale protiv Bullsa dosta dobro odigrao. Kevin Johnson, Dan Majerle, Barkley. Ne sjecam se ko jos, ali dobar tim bio.

Link to comment
6 hours ago, goofs said:

Igrom slučaja gledao sam sinoć all-star utakmicu '87. Prvi utisak mi je kakav nenadjebiv skup legendi je tu bio na okupu - Džordan, Bird, Medžik, Ajzea, Hakim, Dr Džej, Džejms Vorti, Mozes Meloun i Karim, koji je tad bio na pragu 40 i uredno je kucao preko igrača. Drugi utisak - nekad se all-star opasno kidao! Ljudi su grizli i cepali, sve u granici fer pleja, ali tvrdo i jako, na pobedu, za razliku od ovog Harlem Globetrotter palamuđenja koje gledamo poslednjih 10ak godina. 
Napeto i na produžetke na kraju dobio je Zapad, a MVP je bio izvesni Tom Čejmbers za kog, priznajem, nisam čuo ranije. Lik je upao kao zamena na utakmicu i ceo meč ga je Medžik sastavljao sa košem, na kraju utrpao 30ak.

 

 

 

ta utakmica je bila po video klubovima kasnih 80-ih, gledao više puta. Tom Čembers objasnio

Link to comment

Koje godine je bio onaj all star kad je istok poslednjih par napada igrao na Marka Pricea, a ovaj zabadao troju za trojkom? 92, 93? Rajli je, ako se dobro sećam vodio istok...

Kad je All Star prestao da se igra i postao ova zajebancija? Početkom 2000 ili nešto ranije? Do sredine devedesetih znam da se igralo ozbiljno, ali posle mi se sve izmešalo...

Link to comment
6 hours ago, goofs said:

Igrom slučaja gledao sam sinoć all-star utakmicu '87. Prvi utisak mi je kakav nenadjebiv skup legendi je tu bio na okupu - Džordan, Bird, Medžik, Ajzea, Hakim, Dr Džej, Džejms Vorti, Mozes Meloun i Karim, koji je tad bio na pragu 40 i uredno je kucao preko igrača. Drugi utisak - nekad se all-star opasno kidao! Ljudi su grizli i cepali, sve u granici fer pleja, ali tvrdo i jako, na pobedu, za razliku od ovog Harlem Globetrotter palamuđenja koje gledamo poslednjih 10ak godina. 
Napeto i na produžetke na kraju dobio je Zapad, a MVP je bio izvesni Tom Čejmbers za kog, priznajem, nisam čuo ranije. Lik je upao kao zamena na utakmicu i ceo meč ga je Medžik sastavljao sa košem, na kraju utrpao 30ak.

 

In other news, upišao sam se na ovo

 

ovako šutira lonzo

kad se povukao magični od vortija nije ostalo pola igrača

kad se  pojavio brajant i generacija za njim je prop'o all star

 

Edited by bradilko
Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Igrom slučaja gledao sam sinoć all-star utakmicu '87. Prvi utisak mi je kakav nenadjebiv skup legendi je tu bio na okupu - Džordan, Bird, Medžik, Ajzea, Hakim, Dr Džej, Džejms Vorti, Mozes Meloun i Karim, koji je tad bio na pragu 40 i uredno je kucao preko igrača. Drugi utisak - nekad se all-star opasno kidao! Ljudi su grizli i cepali, sve u granici fer pleja, ali tvrdo i jako, na pobedu, za razliku od ovog Harlem Globetrotter palamuđenja koje gledamo poslednjih 10ak godina. 
Napeto i na produžetke na kraju dobio je Zapad, a MVP je bio izvesni Tom Čejmbers za kog, priznajem, nisam čuo ranije. Lik je upao kao zamena na utakmicu i ceo meč ga je Medžik sastavljao sa košem, na kraju utrpao 30ak.

 

In other news, upišao sam se na ovo

 

 

2 hours ago, teacher said:

 

ta utakmica je bila po video klubovima kasnih 80-ih, gledao više puta. Tom Čembers objasnio

meni je ta utakmica bila prvi susret sa nba. tek posle je tvz prenosio mislim lakers pistons

 

a u ranom detinjstvu slušao ćaletove priče o harlemu koji je gostovao na tašu

 

jel teodosić van stroja?

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

 

meni je ta utakmica bila prvi susret sa nba. tek posle je tvz prenosio mislim lakers pistons

 

a u ranom detinjstvu slušao ćaletove priče o harlemu koji je gostovao na tašu

 

jel teodosić van stroja?

 

pre toga je bio prenos nba finala sezone 1987-88. tadašnji tvzg je radio direktan prenos, mislim da je cvitković prenosio. kaseta sa snimkom all stara se pojavila na leto 1988.

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 

jel teodosić van stroja?

 

Upisan je kao day-to-day, kapiram da ce preskociti obe tekme protiv GSW pa ce ga vratiti ili za Atlantu ili protiv Sakramenta 11. januara.

Link to comment
25 minutes ago, bradilko said:

mićo dušanović i mirko novosel

tu je oplodio tomas u el eju

kakva maestralna partija, meni je magic bio drugi omiljeni igrač pa sam bio malo razočaran jer nisam video magiju

od tada sam zgotivio i lambiera, mada sam tek kasnije shvatio o kakvom igraču je reč

 

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kakva maestralna partija, meni je magic bio drugi omiljeni igrač pa sam bio malo razočaran jer nisam video magiju

od tada sam zgotivio i lambiera, mada sam tek kasnije shvatio o kakvom igraču je reč

 

 

U 6. utakmici u kojoj je Thomas ubacio 25 poena u trecoj cetvrtini (sa sve izvrnutim zglobom), Magic je imao tipa 20 poena 20 asistencija. Jedini koji je mogao da te razocara je Kareem, tu je ulazio polako u fazu raspada.

Link to comment

nekome ko je tada imao 14-15 godina statistika je bila apsolutno nebitna, tomas skakuće na jednoj nozi i juri pobedu za titulu, i gubi jednim poenom. epic

 

a magije nije bilo bar onakve kakvu sam gledao na kraju sportske subote/pregleda u rubrici zanimljivosti par puta godišnje. tu sam bio “razočaran”

Link to comment
On 27.9.2017. at 7:42 PM, Rick.James said:

Istok

1. Boston

2. Toronto

3. Cleveland

4. Washington

5. Milwaukee

6. Miami

7. Phila

8. Detroit

 

Zapad

 

1. GSW

2. San Antonio

3. Houston

4. OKC

5. LAC

6. Minnesota

7. Denver

8. Portland

Istok sam poprilično tačno prognozirao, pa i Zapad, osim LAC...

Edited by Rick.James
Link to comment
11 hours ago, Peter Fan said:

Koliko se sjecam, made je moguce da me memorija pamcenjaTM izdaje, da je I u '93 finale protiv Bullsa dosta dobro odigrao. Kevin Johnson, Dan Majerle, Barkley. Ne sjecam se ko jos, ali dobar tim bio.

 

Vrlo moguce, vidim da je posle igrao u Finiksu. Ja sam NBA poceo da pratim od finala NY-HOU '94, tad otprilike je izasao i onaj (za mene) prvi album sa slicicama, na prvoj strani MJ sastavljen od 4 komada, lebac ti sto smo se lozili na to :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...