Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jos nema novih vesti o Teu, ali ovo ne deluje dobro

 
"Several retired NBA players who have had the injury said it typically takes almost two months to recover."
Link to comment

Je l' prati neko razvoj Otto Portera?

Do sad sam pogledao 3 meca WAS, ovo vs GSW je bilo totalno ludilo.

Imalo je naznaka da ce biti odlican 2 way igrac, 3-and-D and stuff, ali ovo sto sada pruza je fenomenalno.

Nadam se da povratak Morrisa nece pokvariti to, s obzirom da i Oubre takodje pruza dobre partije. Lepo je Wizardsima palo to sto je blizanac povredjen, pa ovi momci koriste sansu za napredak.

Link to comment

pogledah konacno celu tekmu Denvera.

par stvari.

 

1. Jokic mora vise da sutira. let me rephrase that. Jokic mora mnogo mnogo mnogo vise da sutira. ova pass first igra ne moze da prodje, jer mu vise ostavljaju prostora za sut. morace vise da sutira, to ce opet otvoriti pas, i tako u krug... ovako, samo bezveze usporava napad i gubi lopte

2. Wilson Chandler je apsolutno ocajan. on je prosle godine igrao odlicno kao cetvorka, ali ove godine tu nema mesta jer je Denverov frontcourt prepunjen. na trojci ja apsolutno patetican. obzirom da je Juancho bolesta i da je pitanje kada ce se vratiti, mozda ce Jefferson morati da igra :s

3. Paul Millsap je pogubljen na terenu. ovo ce se vremenom popraviti jer je ocigledno da jos nije u potpunosti upoznat sa sistemom, ali mi kljuca u glavi ono cega sam se pribojavao, Jokic ne igra dobro u tandemu sa jos jednim velikim koji voli da napadi idu preko njega. ali ko zna, nadam se da ce kliknuti u jednom momentu... igra s Plumleejem izgleda bolje neg prosle godine, tako da se nadam da ce se popraviti i sa Millsapom

4. Mudiay bolje izgleda od Murraya. zapravo mnogo bolje, jer je u odbrani 10x bolji

5. Harris, kao i Jokic, mora vise da sutira. ne mogu da razumem da beku suteru das 20 miliona po sezoni da ti bude 4 ili 5 opcija u napadu. pogotovo kada taj SG sutira oko 50%

6. nema kretanja bez lopte, nema protoka lopte, nema suta za 3. WTF?! ovo je bio trademark prosle sezone. nemoguce da su Gallo i Nelson bili toliko bitni.

7. odbrana je zapravo mnogo bolja nego prosle godine. sto je iznenadjujuce, Plumlee i Jokic igraju vrlo dobro u odbrani. nije to elite level, ali obzirom da su obojica "napadaci", ne moze se vise traziti od njih. Millsap ide od sjaja do ocaja, ali kao sto rekoh, vidljivo je da jos nije u potpunosti skapirao sistem, i za razliku od napada gde ima straha, u odbrani ce sigurno podici igru. Chandler, koji vazi za odlicnog defendera, je u odbrani jos gori nego u napadu :( reket sasvim dobro brane, ali spolja su ko Partizan. sto i nije cudo, obzirom na vec spomenutog Chandlera i cinjenicu da je Bartonu i Murrayu valjda ispod casti da igraju odbranu. 

8. valjalo bi trejdovati neku od 180 cetvorki sto imaju za nekog beka

9. Malone je kompletni kreten

10. mora da se uspostavi red neki, da se zna ko kosi a ko vodu nosi. ne moze Burton da ima najvise suteva, jednostavno ne moze. Jokic mora biti opcija no1, Harris no2, Millsap no3. svi ostali su tu da pomazu, a ne da 7-8 igraca svi uzimaju po 12-13 suteva i Burton 20

 

nista ovo ne valja za sada... nista

Link to comment

Fakat je mucenje gledati ove Clipperse. Prebacio sam posle 5 minuta.

 

Rekao sam vec, ali moram ponovo: Jutin ruki je bas fin talenat. Bice igrac od njega.

Link to comment

Pelikani ugazili Cavse

 

Bullsi ce ispasti iz lige

Uzasna ekipa.. ne moze da se gleda njihova "kosarka"

Uspeli su u drugoj četvrtini da daju 8 poena... verujem da bi i u Euroligi bili među zadnjima. Možda je rano, ali mi se čini da bi ovo mogla biti jedna od najnekvalitetnijih regularnih sezona u poslednje vreme. Nije da su prethodne bile kvalitetne, daleko od toga... ali ovaj nivo hrkljuša se ne sećam da je bio.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mudiay se konacno pojavio i napadacki od prosle utakmice, nastavlja i danas. Kingse buse na obe strane terena. Prejaki su Vizardsi za njih, ali ako nesto ima ova ekipa, ima vremena da raste.

Link to comment

Bogdan jedini nešto može da pogodi, trojke 1/10, jedinu on dao. Baš delovalo da je ušao u meč raspoložen... i sad je na klupi već 10 minuta zbog dve lične. Realno je ovo izgubljen meč, trebao je da ga pusti da igra...

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Mudiay se konacno pojavio i napadacki od prosle utakmice, nastavlja i danas. Kingse buse na obe strane terena. Prejaki su Vizardsi za njih, ali ako nesto ima ova ekipa, ima vremena da raste.

 

 

Pitanje je da li će imati strpljenja za Divca.

 

Baš su Vizardsi primer kako je potrebno vremena i strpljenja da se posloži do ovog nivoa. Kako se lepo oko Walla gradila godinama ekipa koja je igrala indijanštinu onomad kada je tamo bio i Veseli.

Edited by Mark Rothko
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...