Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, theanswer said:

Nego, je l navijamo za Sanse večeras ili šta?

 

Bila bi fora da uzmu nesrećnog Ejtona posle svega :D

 

25 minutes ago, theanswer said:

 

znam šta su rekli, gledao sam, to nije isto kao ono što si prvo napisao. rekao je givony da će biti zanimljivo šta će divac uraditi ili će možda ranadive da bira, to je oko ono priče za stauskasa. uostalom sakramento ne može da se zajebe, pokupiće ili ejtona ili dončića ko im ostane. znači ejtona. 

sto si tako siguran da ce doncic biti prvi pik?

 

odnosno, mislim i ja da ce biti ( a i treba biti) , ali sad kad se zna da finiks prvi bira

da je bilo koja druga ekipa dobila prvi pik sumnjam da bi bilo tako

na vecini sajtova gde sam gledao predikcije iz nekog razloga im je ejton prvi, negde cak i onaj visoki sa djuka ispred doncica

 

i po tim predvidjanjima  od prvih 5-6, sve visoki osim doncica

 

@insajder

"Ejton bi legao Kingsima ko budali samar..."

 

+1

 

bas se fino namestilo, valjda nece (pre svih divac :) ) nesto zajebati 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

bas se fino namestilo, valjda nece (pre svih divac :) ) nesto zajebati 

mislim da sad cak ni on ne moze da zajebe...mozda cak postanu i fransiza zanimljiva za pratiti

Link to comment

Preokrenuo Boston...imaju apsulutni momentum trenutno...LBJ ne moze sam...predugo Korver zaboravljen na klupi a dobro je sirio odbranu u prvom

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

 

sto si tako siguran da ce doncic biti prvi pik?

 

odnosno, mislim i ja da ce biti ( a i treba biti) , ali sad kad se zna da finiks prvi bira

da je bilo koja druga ekipa dobila prvi pik sumnjam da bi bilo tako

na vecini sajtova gde sam gledao predikcije iz nekog razloga im je ejton prvi, negde cak i onaj visoki sa djuka ispred doncica

 

 

ne znam ko je taj koji misli da bi bagleya trebalo birati pre aytona i doncica, nema sanse da phoenix ima u istoj ravni ovu trojicu.

 

nema greske izabrali doncica ili aytona. cak mislim da su blizi da dignu aytona trenutno... jasno je u kom se smeru nba krece ali retko ko u ligi ima takav outside-inside kombo kakav bi bili booker i ayton. momak sa bahama je potencijalno 20/10 igrac sa vrhunskim fizikalijama, bez vecih povreda do sada u karijeri, dobar pod kosem, a moze da razvuce napad i do trojke. igorov zadatak bice da mu poboljsa fokus u odbrani, predizpozicije ima.

 

o luki sve znamo, fenomenalan talenat i karakter, tako da bice ovo tough call. 

Link to comment

i drago mi je sto su kingsi skocili na drugu poziciju, bice mi draze da gledam doncica (ako ga sunsi ne uzmu) kod bogdana, divca i peje nego u dallasu npr.

Link to comment

Ma uzimaju Sunsi Aytona, nema greške.

Luka u Kingsima mi je sranje, em su raspad, em su tu i Bogdan i Hield. Možda Vladeara zajebe pa uzme Bagleya.

Bagley će u Atlantu...mada bi Memfisu super legao.

Za ostalo nemam pojma...Orlando će vrv opet zajebati nekog PG. Bamba mi deluje kao Gobert-ovski materijal...neki Dalas ili Šikago bi bio odličan izbor...

Link to comment
Da li bi Luka u Kingsima moglo da znači i manje minuta ili šilbovanje Bogdana?
Sasvim sigurno ako bi se desio takav scenario, ali mislim da Luka ide u Sunse.
Link to comment
22 minutes ago, Apollo Creed said:

Ma uzimaju Sunsi Aytona, nema greške.

Luka u Kingsima mi je sranje, em su raspad, em su tu i Bogdan i Hield. Možda Vladeara zajebe pa uzme Bagleya.

Bagley će u Atlantu...mada bi Memfisu super legao.

Za ostalo nemam pojma...Orlando će vrv opet zajebati nekog PG. Bamba mi deluje kao Gobert-ovski materijal...neki Dalas ili Šikago bi bio odličan izbor...

to bi bio divac u svom elemntu :D

24 minutes ago, goofs said:

Da li bi Luka u Kingsima moglo da znači i manje minuta ili šilbovanje Bogdana?

ma kakvi

mogu fox, bogdan i luka zajedno

hilda trejduju, npr sa rendolfom i pikom za neku bolju i mladju cetvorku + koli stajn u prvoj petorci

 

rezerve spolja sampert, temple, dzekson i mejson. unutra dodaju bjelicu :fantom:, imaju labisijera i eto ekipe. tu je i nesretni kufus, da se nadje rezervna "klasicna petica" u ekipi

 

dovoljno kvaliteta vec sad, vise od pola ekipe mladi igraci, plafon visok, nebo je granica. vlade menadzer veka

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

 

mogu fox, bogdan i luka zajedno

hilda trejduju, npr sa rendolfom i pikom za neku bolju i mladju cetvorku + koli stajn u prvoj petorci

 

rezerve spolja sampert, temple, dzekson i mejson. unutra dodaju bjelicu :fantom:, imaju labisijera i eto ekipe. tu je i nesretni kufus, da se nadje rezervna "klasicna petica" u ekipi

 

dovoljno kvaliteta vec sad, vise od pola ekipe mladi igraci, plafon visok, nebo je granica. vlade menadzer veka

 

Prejak tim vaistinu...klupa kida!!

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Da li bi Luka u Kingsima moglo da znači i manje minuta ili šilbovanje Bogdana?

 

bogdan im je bio najbolji igrac ove sezone, tako da cisto sumnjam. dobar bi kombo bili njih dvojica, samo ne znam ko bi cuvao ove superstarove na trojci.

 

da sunsi nisu doveli igora, bio bih gotovo siguran da uzimaju aytona. ovako cenim da su sanse nekih ayton 60/40 doncic.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...