Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ne razumem o cemu ti uospte pricas?! naravno da ce da pobegne iz minesote, ali to nema nikakve veze sa cinjenicom da je decko veoma srecan sto se palsirao u plejof i da je meni drago zbog toga.

Link to comment

Zanimljivost tekme (Minesota-Hjuston): Bjelica najbolji strelac Minesote sa 16 poena (2 trojke se vide u hajlajtsima, ostalo ko zna kada i odakle). 

Link to comment

Tauns se raspada, još gori meč od prošlog... Džimi s druge strane nije spreman definitivno. Teško će Minesota išta uraditi protiv Hjustona.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

previse je neiskusna minesota da bi imala sta da trazi protiv hjustona ove godine. ko sto neko rece oni su se zakopali sa viginsom. 

 

edit

meni se cini da je kapela izuzetno los mecap za kat-a.

Edited by nenad
Link to comment
9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ne razumem o cemu ti uospte pricas?! naravno da ce da pobegne iz minesote, ali to nema nikakve veze sa cinjenicom da je decko veoma srecan sto se palsirao u plejof i da je meni drago zbog toga.

 

ne zajebavaj, pričao si kad je bila sa denverom tekma kako ti znači da dobije minesota jer će bjelica da stekne ne znam ti kakvo iskustvo, kako će mu značiti igranje u plejofu i slično. ko da čovek nikad nije odigrao bitnu utakmicu pa će mu 5min sa rezervama i još 20 garbage time-a značiti za karijeru. ono što on dobija od tibsa da igra je smejurija, živ nisam da znam kako to ne da može da mu pomogne nego da ga ne ukanali. 

Link to comment

ne, sigurno nisam pricao da ce da dobije ko zna kakvo iskustvo, ima on dovoljno iskustva u igranju vaznih meceva. rekao sam da mi je drago i da je to super za njega, nakon 3 godine konacno je u plejofu. naravno, nadao sam sa de ce igrati vise od ova 3 minuta ali jebi ga, bolje je sto se plasirao u plejof nego da je ispao. ne razumem i dalje u cemu je problem?!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...