Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ko izuzima Russela, sta je sa tobom? Bill Russel je najveci pobednik u istoriji kosarke, covek koji nije izgubio bitan mec u karijeri ni na jednom nivou. Jordan sam ne bi stavio sebe iznad Russela(bar javno), a Jordan je egomanijak kakav se jednom radja. 

 

Ne mogu se porediti glavne baje i pomocno osoblje.

Link to comment
Just now, Mil@n said:

 

Ne bih se složio. Ti koji su uspevali da odvedu svoje timove do vrha su oni koji su imali ono nešto malo više što deli odlične, vrhunske igrače od najboljih ikada kao što su Jordan, Kobi, Lebron i sl. Kada kažem da odvedu mislim na to da su bili nosioci igara svojih timova.

Rece neko onomad "malo je nezgodno da prime i Kukoca u HoF - ispasce da je MJ igrao sa (jos) 3-4 HoF igraca u timu". On je svakako bio najbolji medju njima, tu nema spora. Osim toga mi je simpaticniji i od KBta i od Lebroja.

Link to comment
50 minutes ago, goofs said:

A sta bi onda bilo relevantno u prici o GOATu?

Sve !

Prstenovi, statistika, nagrade, gomila parametara same kosarke (odbrana, clutch, kosarkaski iq, liderski kapacitet ...) i doza magijskog/nerealnog koja kao dodatak na realnost od nekog igraca pravi GOAT-a

Ta doza mistike je razlog zasto je MJ GOAT (meni a i vecini koji su ga gledali) ... nikada nisam ostavljao mogucnost da moze da izgubi, nikada nije ni izgubio

Edited by mjone
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Kareem je takodje u prici o GOAT-u ali ga uvek nekako previde u korist Jordana. 

Veciti problem sa 'onima koje smo gledali' i 'onima sto nismo gledali'. Srecom se to malo menja, YT i taj rad al' opet - nema nikad onu tezinu... Cenim. 

 

Link to comment
20 minutes ago, Mos said:

Kareem je takodje u prici o GOAT-u ali ga uvek nekako previde u korist Jordana. 

mozda zato sto nije bio glavni igrac ekipe u vecini titula koje je osvojio

Link to comment

Jeste, mnogi Dankana smatraju najboljom 4kom u istoriji NBA. Ima rezona za to svakako, posto ovako na prvu pomisao ne mogu da smislim nekoga ko je bio znacajno bolji. Prvi koji mi pada na pamet je Karl Meloun, ali 0 prstena, jbg.

 

33 minutes ago, mjone said:

Sve !

Prstenovi, statistika, nagrade, gomila parametara same kosarke (odbrana, clutch, kosarkaski iq, liderski kapacitet ...) i doza magijskog/nerealnog koja kao dodatak na realnost od nekog igraca pravi GOAT-a

Ta doza mistike je razlog zasto je MJ GOAT (meni a i vecini koji su ga gledali) ... nikada nisam ostavljao mogucnost da moze da izgubi, nikada nije ni izgubio

 

Slazem se, i takodje, i dalje mi se cini da MJ nema aktivne konkurencije, ne znam sta Lempron treba da uradi do kraja karijere da bi mogli da udjemo u neku tesnu raspravu.

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

mozda zato sto nije bio glavni igrac ekipe u vecini titula koje je osvojio

 

Covek je 3x NCAA sampion, 6 puta NBA sampion, 6x MVP regularnog dela i 2 puta MVP finala, igrao 40 godina, imao neodbranjivi sut i napravio rekord postignutih poena koji jos stoji, pa sta jos treba da uradi? :D Osim harizme koja mu je na nivou Kostunice i toga sto je igrao sa Medzikom, trebao bi da bude u konverzaciji za GOAT-a.

 

Kobija verovatno niko ne uzima za ozbiljno na ovu temu jer je prstenje uzeo sa prime Sekom i prime Gasolom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...