Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

zasto Jordan nije gotivan?

Evo tad sam bio klinac pa mi je gotivnost bila i važnija od skilla. Prvo Džordan je GOAT i tu po meni nema priče. Ali da bi mi bio gotivan ne može baš da bude bolesni takmičar sa mentalitetom plaćenog ubice sa ocd poremećajem. A pamtim i da su ga cimali u ono vreme oko nekih ubistava crnaca od strane pandura i da je bio u fazonu da se ne meša, a razlog je ono čuveno "republicans buy shoes too".  I nije baš zbog Divca, mnogo Amera isto ne gotivi njegov karakter koliko god bio najbolji igrač ikad.

Link to comment

Ubio ih Majami od kad sam ono gore napisao. Bilo 16 razlike 11 minuta do kraja, Fila prilazi na 2 i onda Wade krađa, kucanje u kontri, asistencija, skok u napadu za +8 i tu beše kraj.

Edited by Djolle
Link to comment

Meni je zivot dobio sasvim drugi smisao od kad sam onomad bio re-upoznat sa cinjenicama u vezi broja prstenova koji u svom posedu ima mr Robert Horry...

Dakle - kome je mrsko da obnavlja gradivo: "seven championships with the Houston Rockets, the Los Angeles Lakers and the San Antonio Spurs"...

Prica o GOATu ima smisla al' nema neke narocite veze sa brojem prstenova. 

Link to comment
Just now, Papovac said:

Ja jos  patim zbog trojke protiv sakramenta u finalu zapada

Nisi jedini, u redu je to. Al' 7 komada, brate. Respekt svaki dok se ovi loze na to da li Lebroj moze da stigne MJja i zasto ne a zasto je to bitno...

Link to comment
15 hours ago, ToniAdams said:

nekoidan se setio kolko sam se lozio na glen rajsa, sad da me ubiete ne znam sto.

 

Glen Rajs na jednom all staru oborio rekord po broju poena u četvrtini, poslednja 2 minuta mu svi dodavali da šutira kako bi to postigao. Jordan na istom all staru imao tripl dabl. Rajs bio MVP, ja oplako. :(

Link to comment
1 minute ago, iDemo said:

Nisi jedini, u redu je to. Al' 7 komada, brate. Respekt svaki dok se ovi loze na to da li Lebroj moze da stigne MJja i zasto ne a zasto je to bitno...

dobro kad je Ori bio najbolji igrac tih ekipa i imao 34 poena po mecu u finalima pa je sasvim relevantan za razpravu.

Link to comment
Just now, Joe D said:

dobro kad je Ori bio najbolji igrac tih ekipa i imao 34 poena po mecu u finalima pa je sasvim relevantan za razpravu.

Relevantan je taman koliko i broj prstenova u prici o GOATu. Da ne pominjemo praistoriju i 11 komada Bostona (Rasel i ekipa)... 

Palo mi na pamet, nije drama. 

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

A sta bi onda bilo relevantno u prici o GOATu?

Ne bih (mnogo) da trolujem al' - ono - kad se izuzme Boston iz 60tih ostanu Horry i ovi ostali (ukljucujuci i MJja, Kobeta i dalje redom). 

Link to comment
3 minutes ago, iDemo said:

Relevantan je taman koliko i broj prstenova u prici o GOATu. Da ne pominjemo praistoriju i 11 komada Bostona (Rasel i ekipa)... 

Palo mi na pamet, nije drama. 

 

Ne bih se složio. Ti koji su uspevali da odvedu svoje timove do vrha su oni koji su imali ono nešto malo više što deli odlične, vrhunske igrače od najboljih ikada kao što su Jordan, Kobi, Lebron i sl. Kada kažem da odvedu mislim na to da su bili nosioci igara svojih timova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...