Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

23 minutes ago, arheolog1981 said:

Da, pored toga što mi je lično odvratna pojava, mora se reći da je neverovatan napadač. Jednostavno mora biti MVP regularnog dela. 

Meni je neverovatno kako njegovi ulazi deluju prosto a niko ne moze da se odbrani, jak je ko konj i ocigledno dovoljno brz i eksplozivan a odlicno cita odbrane ... deluje nebranjivo u paru sa Kapelom

Malo mu oprastaju korake kod step beck-a i tokom sezone mu daju diskutabilna bacanja ali napadacki je genijalan

Link to comment
1 hour ago, Host said:

Moram opet malo o Bradi: ne secam se da sam ikada gledao da neko lakse zavrsava napade. 

 

Ovo Barkli rece nocas isto pa su mu se smejali i potezali Brajante i ostale Jordane. 

Link to comment
2 minutes ago, Host said:

Kakav Bryant, njega se ni Fancy Craps vise ne seca. 

 

Jordan je uvek kandidat, ali u Hardenovoj igra ima elementa apsolutnog skila koji cini da izgleda kao da se ne trudi. Kod Jordana je bilo malo toga, ali je uvek bilo jasno da je iza toga zverska atletika. Da se ne lazemo, mnogo je gotivniji Lazni Brada od Jordana.

 

U medjuvremenu sam bacio pogled na neke statistike. Curry >> Jordan i Brada. 

 

QED 

 

:fantom:

u obranbenim akcijama, npr?

 

Link to comment
8 minutes ago, Host said:

Kakav Bryant, njega se ni Fancy Craps vise ne seca. 

 

Jordan je uvek kandidat, ali u Hardenovoj igra ima elementa apsolutnog skila koji cini da izgleda kao da se ne trudi. Kod Jordana je bilo malo toga, ali je uvek bilo jasno da je iza toga zverska atletika. Da se ne lazemo, mnogo je gotivniji Lazni Brada od Jordana.

 

U medjuvremenu sam bacio pogled na neke statistike. Curry >> Jordan i Brada. 

 

QED 

 

:fantom:

 

:4_joy:

 

na stranu sto sam ja voleo bradu kad se to nije smelo

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

bzvz vam je to uporedjivanje jordana i hardena

ok je deandre, ali je harden ipak klasa iznad 

 

 

u pravu si za to al deandre je ipak gotivniji
 

Link to comment
43 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

zato sto je host hipster

 

previse je starmalast za hipstera. dakle b92ojkas. ali bih se kladio da je neki dizajner il tako nesto

Edited by fancy claps
Link to comment
56 minutes ago, ToniAdams said:

nekoidan se setio kolko sam se lozio na glen rajsa, sad da me ubiete ne znam sto.

 

Zato jery je tada pola Srbije navijalo za Šarlot zbog ćelavog Divca, a u stvari je Glen Rajs bio faca u tom timu. On i Entoni Mejson.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...