Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

zato je samo bobanovo prisustvo za 4 minuta druge preokrenulo rezultat :D

imao je svega jedan promasen sut, ali su potpuno promenje kretnje obe ekipe, a i fino koriste klipersi okruzivanje bobana

Link to comment
10 hours ago, pbg12345 said:

teodosic na pocetku los na obe strane

 

Čovek ga drži na šuteru, šta li, dok je ovom moć organizovanja igre jedino na osnovu čega i može da igra u NBA. Učinak mu zavisi od šuta za tri, ne koristi se tako takav igrač.

Link to comment
22 hours ago, Fins fleet said:

Denver uopste nema los tim. Murray Harris i Jokic su odlicni mladi igraci i osnova za tim kakva se samo pozeleti moze. I imaju fin support oko sebe, odlicno uklopljen i fali im samo 1 igrac da postanu relevantni. Taj igrac nazalost izgleda da nije MIlsap.

 

Pa sad, support i nije bog zna šta, kad izađe Jokić nema ko da organizuje igru, hero ball ftw. Plus odbrana dno

Link to comment
On 3/18/2018 at 5:52 PM, Fins fleet said:

Denver uopste nema los tim. Murray Harris i Jokic su odlicni mladi igraci i osnova za tim kakva se samo pozeleti moze. I imaju fin support oko sebe, odlicno uklopljen i fali im samo 1 igrac da postanu relevantni. Taj igrac nazalost izgleda da nije MIlsap.

 

+1 Baš nažalost...Milsap je generalno ono što im treba.  Fajter koji donosi stabilnost tamo gde im je najtanje, a opet toliko je пропо i bez ovog loma šake, pa to nikako nije to... retki su igrači u ligi kao što je on (bio), pogotovu u periodu sa Horfom u ATL...kad se setim kako su terorisali moju Indy u PO opet mi se zavrti u glavi. Bez obzira na šanse, bilo bi super gledati ih u PO i nekako da na račun njih i Jute ispadnu NO i Clippersi,doduše ovi drugi su već ćao. Murray i Mitchell su dva igrača zbog kojih najčešće palim strimove...

Link to comment

San Antonio je takođe kandidat za ispadanje, čini mi se da imaju najgori raspored do kraja od svih, skoro sve utakmice igraju protiv timova iznad crte.

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

San Antonio je takođe kandidat za ispadanje, čini mi se da imaju najgori raspored do kraja od svih, skoro sve utakmice igraju protiv timova iznad crte.

 

Pu, pu jezik pregriz'o. Imaju Kingse, @LAL i @Clippse (i oni su ispod crte :D). Ako zavrse dobro ovaj home stand, jos 3 sledece kuci bice oni unutra. Veceras bitna tekma protiv osakacenog GSW, pa na kraju od te tri Utah. Bice zanimljivo, a i Denver, LAC, OKC svi imaju slican raspored vecina PO timova, dok osetno laksi imaju Minny i Utah recimo. Mada za Denver mozda i bolje, oni gube od ovih krs timova. :D

Link to comment

Očekivao sam više od poslednjeg napada Spolstre. Mada možda je Ričardson ovo uzeo na svoju ruku jer je brži od Milsapa. 

 

Jbm mu mater, nzm šta Olinik treba da uradi da bi mu svirali korake. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...