Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

zanimljivo veče u najavi, 6 timova koji konkurišu za plejof igraju sa 6 timova koji neće igrati sigurno. teško je očekivati da baš niko neće da kiksne, a ko kiksne crno mu se piše. uz to imamo i minesotu koja gostuje vašingtonu a na istoku igraju indijana-filadelfija, pobednik će imati tiebreaker

Link to comment

Kawhi se ne vraca ipak u cetvrtak, na kraju gledaj kad ispadne kako je Pop rekao, mislim da pomenuse da su imali razgovor danas.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
14 hours ago, Have_Fun said:

posle ovih tekmi, Denver i San Antonio su ispod crte 

 Gledajući raspored najverovatniji i najgori   ishod je da ove dve ekipe izvise za PO

 

Juta ima najlakši raspored,LA nekoliko zicera,Minesota i Pelikans nemaju posebon zahtevne mečeve

SA sledeće kolo sa Orlandom i to im je jedina "lakša" utakmica,Denver isto očekuje 6 gostovanja na istok protiv PO ekipa 

 

Mene impresionira Hjuston iako ih nešto ne volim,Brada mi je kao Nba Runaldu,ali kako zasipaju koševe,biće mnogo ozbiljniji

protivnik GSu nego što većina misli  

 

 

Link to comment

pokušavam da pronađem razlog za onakav pas Bila u poslednjem napadu, dal je to što je već uveliko poznat kao najgori clutch igrač u ligi, dal je to zato što su minesota i vašington u 9 sezona zaredom podelili bodove™ ili je dečko jednostavno glup. 

Link to comment

ipak dobi minesota. bjelko dobar iako je mogao usrati na kraju. kat odličan. 

 

sa i juta krenuli jako i do samog kraja. dobiće, a denver cenim gubi danas. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...