Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bolje za buducnost a i za sadasnjost. Sta ce im da ih sa ovakvom igrom Hjuston ili GSW izgaze kao muve u prvom kolu cisto da bi rekli da su usli u PO. 

Link to comment

ne razumem tu logiku, metla u prvom kolu plejofa svakako mnogo vise pomaze razvoju tima i igraca nego preskakanje istog. niko nije konkurentan od svog prvog ulaska u plejof.

 

denver ako ne dovede ozbiljnog trenera koliko odmah, preti im dugogodisnja osrednjost tipa sarlota. nivo talenta na zapadu u narednom periodu nece opadati.

Link to comment

Generalno se slazem ali oni su toliko losi trenutno da mislim kako bi im ta metla samo nabila dodatne komplekse umesto sto bi nesto naucili (ili se razvili).

Link to comment
43 minutes ago, nemoderisani said:


Eno baš je metla od GSWa odmogla Obrvi u karijeri
 

 

Kakve veze ima Obrvina karijera sa jednom metlom od GSW pre 3 godine, lol? Njega niko i nista nece zaustaviti da bude superstarcina kakva jeste i to najmanje ima veze sa jednim ulaskom u PO. Eno Jamesa i Jordana sa plejof iskustvima pre nego sto su nesto zaista uradili a to je, gle cuda, bilo onda kad su konacno imali jebacke timove i organizaciju oko sebe. 

Link to comment

Denver uopste nema los tim. Murray Harris i Jokic su odlicni mladi igraci i osnova za tim kakva se samo pozeleti moze. I imaju fin support oko sebe, odlicno uklopljen i fali im samo 1 igrac da postanu relevantni. Taj igrac nazalost izgleda da nije MIlsap.

Link to comment

77 poena hjustona minesoti u prvom poluvremenu

 

inace, plejof trka mozda i ne bude do poslednjeg dana bar za 8 mesta. ako klipersi ne dobiju veceras portlanda, mislim da je gotovo izvesno da oni i denver ostaju ispod crte. minesota se mora ugurati zbog rasporeda koji imaju. nju orleans ima igru da dobije utakmice koje mora da dobije i pobeda veceras protiv bostona ce im bas mnogo znaciti. 

Edited by theanswer
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

77 poena hjustona minesoti u prvom poluvremenu

 

inace, plejof trka mozda i ne bude do poslednjeg dana bar za 8 mesta. ako klipersi ne dobiju veceras portlanda, mislim da je gotovo izvesno da oni i denver ostaju ispod crte. minesota se mora ugurati zbog rasporeda koji imaju. nju orleans ima igru da dobije utakmice koje mora da dobije i pobeda veceras protiv bostona ce im bas mnogo znaciti. 

da trenutno deluje ta takav ishod ima najvise izgleda

 

meni prilicno iznenadjujuce a i pomalo bzvz u odnosu npr kako je to izgledalo pre 20ak utakmica 

jbg sutra da pocne po igrali bi hju-min i gst-sas, uz ovo dvoje ispod crte, meni 6 od 8 zanimljivih za gledanje sto zbog kvaliteta, sto zbog srpskih igraca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...