Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jedan od osnovnih razloga zasto mi je GSW nesimpatican je ovo bespotrebno lozenje, urlanje i skakanje posle svakog kosa, hvatanje za djoke, mrstenje u fazonu 'al sam te razvalio' cak i protiv mrtvog Sakramenta. Koji ih je dobio 2 puta u Oracle-u ove godine, lol. 

Link to comment

Da li me utisak vara ili Bogdan ima slabije procente suta nakon all star vikenda...znam da su poceli jace da ga cuvaju ali bas su ucestale partije gde je tipa na 30% za dva

Link to comment

Juta se za'uktala

mogu da preskoce MIN.. mozda dostignu i OKC.. vezali su 8 pobeda uzastopno
(OKC 5, a Blazersi 11 o.O )

 

Warriorsi ce jos neko vreme biti bez KD-a, Klaya, Currya (bar nedelju dana.. za KD-a najavise da nece igrati 2 nedelje.. Curry ide na pregled 20. a Klay 22. marta pa ce se znati koliko ce jos biti van parketa)

Edited by Have_Fun
Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Da li me utisak vara ili Bogdan ima slabije procente suta nakon all star vikenda...znam da su poceli jace da ga cuvaju ali bas su ucestale partije gde je tipa na 30% za dva

De nema. Zamor jbg 

Link to comment
13 hours ago, 1n54jd3r said:

Da li me utisak vara ili Bogdan ima slabije procente suta nakon all star vikenda...znam da su poceli jace da ga cuvaju ali bas su ucestale partije gde je tipa na 30% za dva

i sam kaže u izjavi na sk da ga od tad ozbiljnije čuvaju, udvajaju. sad bije skoro 12 po meču, bilo bi zanimljivo videti kako je to bilo do as vikenda

Link to comment
13 hours ago, 1n54jd3r said:

Da li me utisak vara ili Bogdan ima slabije procente suta nakon all star vikenda...znam da su poceli jace da ga cuvaju ali bas su ucestale partije gde je tipa na 30% za dva

 

Rekao je da ga bolje čuvaju posle allstara ali se meni čini da je naglo nabacio mišiće pa još jedan razlog bi bio teretana 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...