Jump to content

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, Host said:

Ne zna Popovic, ne zna Ron Jeremy, ne zna Doc Rivers.. produzi niz.

 

Marjanovic je igrao 9.4 minuta po utakmici u SA, a 9 minuta u Detroitu. Nikakva zavera, jednostavno nije igrac za NBA. 

 

U SA je tih 9,4 min. sasvim ok minutaža za rukija kakav je tad bio. U Pistonsima je morao dobiti više, npr. prošlog proleća kad su Pistonsi izvisili za plejof je Dramond bio rupa u odbrani i rupa u napadu, da su se Netsi iživaljali nad njima, pa opet nije dobio ništa minuta. U Klipersima nije ni za očekivati s obzirom na to u kakvom je trejdu stigao. :)

Link to comment
jel boban stvarno odigrao samo .7 s za kliperse dosad?
Bobinho ko u reklami u naderalistima"imam samo sekundu"

Ali kakav bi to goat per36 da je uspeo ubosti nesto za 0.7s
Link to comment
Ne zna Popovic, ne zna Ron Jeremy, ne zna Doc Rivers.. produzi niz.
 
Marjanovic je igrao 9.4 minuta po utakmici u SA, a 9 minuta u Detroitu. Nikakva zavera, jednostavno nije igrac za NBA. 
A Detroit ga potpisao i dao mu sasvim solidne pare zbog čega... očekivao Džeremi da će da ga koristi na poziciji pleja? Video je šta može u SA, dovede ga i onda mu praktično ne da priliku... 9 minuta na ukupno 35 mečeva regularne sezone je baš prilika neviđena. I opet je bio više nego dobar. Prošle sezone je imao meč na kome je imao 20+ poena i 15+ skokova za 25 minuta jer je Dramond ušao u problem sa ličnim greškama. Rezultat... narednih 5 nije ulazio u igru. Klipersi su ga dobili kao prikolicu, tu i ne očekujem da mu daju šansu... ali da bi bio upotrebljiv u sasvim solidnom broju timova, to sam siguran.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
8 minutes ago, Calavera said:

pistonsi su imali i gallowaya u tom cenovnom rangu, mogli su njega da ubace umesto bobija.

koja bi logika bila da ubace igraca koga zapravo koriste? a klipersima je svejedno, ne bi im ni on igrao.

Link to comment
Bobinho ko u reklami u naderalistima"imam samo sekundu"

Ali kakav bi to goat per36 da je uspeo ubosti nesto za 0.7s
Ušao je u fazi odbrane, da ometa izvođača lopte iz auta.
Link to comment

i galloway je cesto grejao klupu ove sezone, a tek sad ce ispasti iz rotacije s nelsonom i ennisom u timu + jacksonom koji se uskoro vraca. sad su najkraci na krilnom centru i centru, bukvalno menjaju tri igraca na dve pozicije. povezi to s cinjenicom da je bobi poceo vise da igra u zadnje vreme, i ne bi me cudilo da bi pistonsi pre zadrzali njega nego gallowaya.

Edited by Calavera
Link to comment

Kako je Cedi Osman uspeo da dogura do bilo kakve uloge u Klivlendu? Decko nema kvalitet za NBA, u Evropi je bio faktor kao odbrambeni igrac, a u napadu uglavnom nije imao sta da trazi.

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...