Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja i dalje ne kapiram zbog cega njega ne koriste, Ako je mogao da ima onakvu minutazu , kada je igrao za San Antonio, ne vidim zasto ne bi mogao i u ovim pacerskim ekipama. 

Link to comment
35 minutes ago, Miljenko said:

Ja i dalje ne kapiram zbog cega njega ne koriste, Ako je mogao da ima onakvu minutazu , kada je igrao za San Antonio, ne vidim zasto ne bi mogao i u ovim pacerskim ekipama. 

 

Nemaju potrebe da on igra pored one dvojice, slično kao u Detroitu, tamo je Dramond morao da igra makar sekire padale. :)

Link to comment

herel igra odlično, sa svojim ogromnim hendikepom u visini čovek se snalazi neverovatno. jbg, ja sam računao da će deandre sigurno biti trejdovan, ovako nema šanse. klipersima treba teo, sa svim njegovim manjkavostima i generalno meh formom ove sezone. on je jedini pravi plej u rosteru. sa duga dvojka bredlijem u ekipi to je još izraženije

Link to comment
49 minutes ago, Miljenko said:

Ja i dalje ne kapiram zbog cega njega ne koriste, Ako je mogao da ima onakvu minutazu , kada je igrao za San Antonio, ne vidim zasto ne bi mogao i u ovim pacerskim ekipama. 

zato sto je podrzao vucica.

 

 

ne kapiram stvarno cudjenje, prolazi ga ko kako i kad hoce.

Link to comment
12 minutes ago, ToniAdams said:

u SA je postigao nesto jace od 100 poena u sezoni, il se varam? koje minute je tamo igrao?

 

54 utakmice, skoro 10 min. po utakimici

Link to comment

Varaš se :) Odigrao 54 utakmice, 9 minuta po meču, 5.5 poena po utakmici. Uz sve manjkavosti u odbrani, 10 minuta po meču mogu da mu nađu Klipersi, a mogao je i Detroit... na svakoj a ne svakoj trećoj. Ofanzivno je žestoko nadoknađivao, a nije uopšte loš imao ni + /- Moje mišljenje

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment
1 minute ago, arheolog1981 said:

Varaš se :) Odigrao 54 utakmice, 9 minuta po meču, 5.5 poena po utakmici. Uz sve manjkavosti u odbrani, 10 minuta po meču mogu da mu nađu Klipersi, a mogao je i Detroit... na svakoj a ne svakoj trećoj. Ofanzivno je žestoko nadoknađivao, a nije uopšte loš imao ni + /- Moje mišljenje

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

 

To sigurno, bilo je npr. prilika gde su Pistonsi izgubili već na pola utakmice ili tu negde, mogao je bez problema u takvoj situaciji igrati ostatak, ali SVG praktično igra sa 7-8 igrača gubio ili dobijao. :)

Link to comment

za cije babe zdravlje da mu klipersi nalaze minutazu? imaju dva kvalitetna centra, a boban ima 30 godina i verovatno nece biti tamo dogodine. u detroitu je mogao da ima vise minuta, nije bio ni los kad je dobio sansu, ali definitivno nije igrac koga mozs da koristis u svakoj utakmici.

Link to comment

bobi je igrac oko kojeg moras graditi igru, a nijedan trener to nece raditi zbog igraca koji inace ne bi mogao da upadne u rotaciju. kvaka 22. mozda bi jedino stevens znao da ga iskoristi, ovo ostalo mrka kapa.

 

inace, ovaj trejd se desio taman kad je u detroitu poceo redovno da dobija minute na odgovarajucim matchupima. bilo bi zanimljivo cuti ko je insistirao da se on ubaci u trejd, clippersi ili pistonsi.

Edited by Calavera
Link to comment
2 minutes ago, Calavera said:

inace, ovaj trejd se desio taman kad je u detroitu poceo redovno da dobija minute na odgovarajucim matchupima. bilo bi zanimljivo cuti ko je insistirao da se on ubaci u trejd, clippersi ili pistonsi.

ne verujem da je iko insistirao, moraju plate da se uklope da bi trejd radio i verovatno je bobanov ugovor bio odgovarajuci za to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...