Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Teo se zajebao tim faulom

Mislio je da imaju "foul to give"
Nakon toga, kad je shvatio sta se desilo nakon pogleda na semafor, uhvatio se za glavu i rekao "Moja greska"

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment

Sad gledam tucu Bjelice... Pa odlicno je odreagovao. Svaka mu cast i na refleksima i potezima, ali pre svega na smirenosti. Nije jednostavno kad neko krene onako na tebe. 

Link to comment

Jbt, nisam znao da je Paul Pierce toliki pacenik da mu smeta pustanje video klipa za IT-a tokom veceri kad se njegov dres podize u hali. I to sve uz komentar da tokom Kobijeve veceri niko nije ometao ceremoniju. Ainge otkazao video. Koja kompleksirana budala, dabogda ih razvalio IT u finalu konferencije. 

Link to comment

Ja sam ipak na strani Pirsa. Ako podižeš dres legendi kluba šta ima isti dan da puštaš video klip bivšeg igrača kojeg si trejdovao za boljeg. Šta će uopšte Tomasu bilo kakav video. Trejdovali ga, džaba sad da rade PR, nek idu dalje.

Edited by Bane_V
Link to comment

Pustanje tih klipova kao rispekt za bivse igrace je tesko sranje, uvek mi je neprijatno kad gledam i to nema veze sa ovim slucajem. Samo mislim da PP nije tolika velicina (1x sampion, 1x MVP) da bi se uopste poredio sa Kobijevom karijerom, drugo podizanje dresa se desava na kraju utakmice i nema veze sa klipom koji bi bio na pocetku. Onda se jos i Rondo nasao da pridoda da se u njegovo vreme nisu pustali klipovi za uspeh ulaska finale konferencije. Umisljena govna koja nikad tu titulu ne bi videli da McHale nije dao Garneta Ejndzu nasli da se izivljavaju na liku koji je primer underdog-a. Lepo mu je Jalen Rose u facu rekao da je petty. 

Link to comment
On 1/17/2018 at 7:03 PM, MiddleClass said:

Javite kad objave kazne, bas me zanima.

 

Usput, na koliko je suspendovan onaj sto je udario Mirotica na treningu Bullsa? Znam da tu NBA ne reaguje vec klub, ali koja je sankcija izrecena?

 

41 minutes ago, 189- said:

afflalo dobio 2 utakmice

 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...