Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    289

13 hours ago, Heaviside said:

Dobro, Bjelica je bio invalid, to je baš bio wtf potez. Bobiju je fitnes na maksimumu i ono što može će da radi bez problema i zadrške i neće da pravi dramu ako ne igra. Sad, ako Šaras od njega očekuje bilo šta osim duuubokog dropa onda se naravno zajebo, ali ne verujem da je toliki mentol.

 

Bjelica se povredio, inače je došao kao legitimni član rotacije šampionskog tima.

 

Bobiju je kondicija bila problem pre 5 godina. Od tada nije igrao. Dva poseda je eventualno imao u podnošljivoj brzini, ostalo ga se čeka.

 

Možda odigra nešto na svežinu.

Link to comment
9 minutes ago, kralj said:

 

Bjelica se povredio, inače je došao kao legitimni član rotacije šampionskog tima.

 

Bobiju je kondicija bila problem pre 5 godina. Od tada nije igrao. Dva poseda je eventualno imao u podnošljivoj brzini, ostalo ga se čeka.

 

Možda odigra nešto na svežinu.

Zar se Bjelica nije povredio na samom početku priprema reprezentacije pre potpisa za Fener? Znam da je početkom avgusta već bio povređen i nikada se nije oporavio. Ako se unakazio par dana nakon potpisa onda Fener baš nije imao sreće. 
 

Bobi je jednostvano spor i da ga se ne bi čekalo mora da izvlači pun sprint u svakom prelasku što niko ne može da izdrži i zato ne mislim da mu je kondicija glavni problem nego sporoća. Svejedno, nema ni kvalitet sa igra duže od dva stinta po 5 minuta tako da nije ni bitno.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da je Bjelica potpisao pre reprezentacije.

 

Evo baš gledam Bobanove statse, on ima godišnje 2 sata garbage košarke u poslednjih 5 godina.

Edited by kralj
Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Mislim da je Bjelica potpisao pre reprezentacije.

 

Evo baš gledam Bobanove statse, on ima godišnje 2 sata garbage košarke u poslednjih 5 godina.

Povredio se na pripremama a potpisao je 09.08 tako da je i meni negde u glavi da je u Fener došao povređen. Pričao je neko i GSW da su mu nudili još jednu godinu u NBA, ali da je to odmah odbio. Verovatno jer je znao u kakvom je stanju.

 

Fino ih je u tom prelaznom roku ukopao Ituidis. Bjelica, Neto, Madar. Nije ni čudo da su ga se brzo rešili.

  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, kralj said:

Mislim da je Bjelica potpisao pre reprezentacije.

 

Evo baš gledam Bobanove statse, on ima godišnje 2 sata garbage košarke u poslednjih 5 godina.

Verovatno su ga i doveli za garbage košarku

Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

 

 

Fino ih je u tom prelaznom roku ukopao Ituidis. Bjelica, Neto, Madar. Nije ni čudo da su ga se brzo rešili.

 

bjelica je potpisao za fener makar sezonu ranije.

neto i madar su mozda istovremeno, pri cemu se neto povredio na svetskom prvenstvu za brazil, ne verujem da neko krivi itudisa sto je potpisan pre turnira

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, *edited by mod said:

Povredio se na pripremama a potpisao je 09.08 tako da je i meni negde u glavi da je u Fener došao povređen. Pričao je neko i GSW da su mu nudili još jednu godinu u NBA, ali da je to odmah odbio. Verovatno jer je znao u kakvom je stanju.

 

Fino ih je u tom prelaznom roku ukopao Ituidis. Bjelica, Neto, Madar. Nije ni čudo da su ga se brzo rešili.

https://sportal.blic.rs/kosarka/reprezentacija/novi-veliki-problem-za-srbiju-povredio-se-nemanja-bjelica/2022081408202868996

 

Nebitno čak, povredio je list, sa takvom povredom se da rizikovati.

 

Madar i Neto su dogodine potpisali. Bjelica je tad došao u Zvezdu.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mora da to kosta puno, a ne donosi neku znacajniju zaradu, cim nema zainteresovanih..

Odnosi se i na samo EL, a ne samo na F4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...