Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Just now, Jimmy Kowalski said:

Pao i Oly bi bez problema igrali NBA plejof..

 

naravno da ne bi. mislim na deo "bez problema"

 

s'druge strane, mislim da bi 4x najlosije nba ekipe i dalje bili konkurenti za f4, sto ne znaci da bi tamo i prosli.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    589

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    286

Pa sta ima da procenjujes, najbolji igraci idu u jendom pravcu, oni istroseni ili nedovoljni dobri idu u drugom. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Steta sto ne mozemo da sprovedemo eksperiment i proverimo, pa ostaje na nasim slobodnim procenama..

 

nije to nikakva mudrost, najlosije nba ekipe i dalje imaju par igraca koji bi bili medju top5 u euroleague a nba otpatci bi najednom dominirali

 

treba imati na umu da losije nba ekipe prilicno taktiziraju zbog pikova, u svetu evrolige, gde se igra all in, bio bi iznenadjen kako oni delju jarca posred beograda, makabija i top manekenki u milano i atinu.

Link to comment

Da, to je bas tako jednostavno.

 

Da te neko npr. pitao pre Olimpijade imali iko sanse da vodi dvocifrenom razlikom protiv Amera u polufinalu (i to u drugom poluvremenu), rekao bi iz topa da nema sanse, jer ako uporedis americki sastav i bilo koji drugi, to je nebo i zemlja. Pa onda vidimo da moze da se desi tako nesto. Ili da americka repka izvisi za medalju, iako opet ima 12 NBA igraca, a ostali tek ponekog..

 

Zato takmicenja i sluze, inace bi se raspored odredjivao prema jacini rostera i ne bi se ni igrale utakmice.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, uini said:

treba imati na umu da losije nba ekipe prilicno taktiziraju zbog pikova, u svetu evrolige, gde se igra all in, bio bi iznenadjen kako oni delju jarca posred beograda, makabija i top manekenki u milano i atinu.

Misliš li da može uticati na mentalitet ekipe, da se hipotetički ubaci u EL gde svaki meč juriš pobedu?

 

Da se razumemo, imam jako visoko mišljenje o talentu tih ekipa. 

Link to comment

Pao bi stao njima u zonu, pa sekirica po rukama pa pametan faul da se spreči kontra, dovoljno da se uđe u egal završnicu sa Atlanta Falconsima, a onda je sve moguće

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Misliš li da može uticati na mentalitet ekipe, da se hipotetički ubaci u EL gde svaki meč juriš pobedu?

 

Da se razumemo, imam jako visoko mišljenje o talentu tih ekipa. 

 

sta znaci mentalitet ekipe? da li mislis da se on posebno gaji u evropi a zanemaruje u americi?

 

ja mislim da ne, tj mislim da nismo do kraja svesni konteksta u kojem se odvija nba pa onda valjda pomislimo da je kendrick nunn  ove godine shvatio kako se igra takmicarska kosarka a exum prosao u nba finale jer je igrao godinuipo euroleague

 

Link to comment
7 minutes ago, uini said:

olimpijski turnir nema nikakve veze sa ligom od 36 kola

to svakako, plus ne pricamo o americkoj reprezentaciji vec nba ligi gde su najbolji igraci oni koji igraju van amerike. 

 

ubedljvo najgora ekipa u nba prosle godine je u svom sastavu imala bojana bogdanovica, galinarija i furnijea. to gde se trenutno nalazi evropska kosarka dovoljno govori snimak iz atine gde 10k fanova cekaju evana jebenog furnijea. 

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, uini said:

 

Sve 4 ekipe bi se lagano prosetale do F4 EL.

  • +1 1
Link to comment

ne znam da li lagano ali pistonsi bi bili glavni favoriti za titulu pre nego sto krene liga

Edited by uini
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...