Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

9 hours ago, Valkyrie said:

Neprikosnoveno deli prvo mesto sa neverovatnih 16,7% glasova, takoreći landslide.

Ako bolje pogledaš istraživanje videćeš da se procenti "pobednika" u svim igračkim kategorijama kreću do 20% max, nema niko 50%, a napisao sam i da deli sa Kampacom. Priču je pokrenuo Uini sa "ako se ovaj Džons bude ponašao nesportski, imaćemo pik na njega kao na Ledeja", a ja sam podsetio da vam je najobožavaniji potpis ovog leta ocenjen od sopstvene branše kao najprljaviji u ligi. Prosta činjenica. 

 

Kao što je činjenica da to mesto deli sa Kampacom, do juče najobožavanijim u istoj toj grupi. Ili kao što je na toj listi prljavosti i kapiten KKCZ, Branko Lazić. Ili kako na toj listi nema Zeka Ledeja. Četiri proste činjenice.

 

A razlog što sam naveo ovo istraživanje, koje bi trebalo iole objektivno da pokaže šta o kome misle igrači, jeste to "imanje pika" kako Uini kaže, što je eufemizam za navijačku neobjektivnost. Opet, najnormalniju stvar na svetu. Nebi se zvali navijači da treba da ih krasi objektivnost, nego analitičari.

 

Evo, u istom tom istraživanju Robijatm ima preko 30% kao drugi najpoželjni trener lige. Da li će taj skoro duplo veći % nego za Kalinićevu kategoriju ijednom navijaču Zvezde promeniti mišljenje da je ovaj smrt za igrače? Pa neće. Jer navijači.. 

  • +1 4
Link to comment
  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    584

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

9 hours ago, Vasilij Zajcev said:

 Priču je pokrenuo Uini sa "ako se ovaj Džons bude ponašao nesportski, imaćemo pik na njega kao na Ledeja", 

 

cisto radi istine & preciznosti, nisam napisao ovo sto si naveo, moj prvi post na temu je dosao cca par sati kasnije, sa A/B/C podelom, pomesao si me sa nekim

 

9 hours ago, Vasilij Zajcev said:

A razlog što sam naveo ovo istraživanje, koje bi trebalo iole objektivno da pokaže šta o kome misle igrači, jeste to "imanje pika" kako Uini kaže, što je eufemizam za navijačku neobjektivnost. 

 

^takodje nisam ni ovo napisao ( :

 

Link to comment
3 minutes ago, Vasilij Zajcev said:

 Proveo sam ceo dan napolju s decom i 

 

ovo zvuci kao apel za olaksavajucu okolnost, at least you thought of the children :roflroll2:

  • Haha 1
Link to comment
23 hours ago, uini said:

 

jeste, napisao sam da moze a ne da je obogaljio, to je sada precizno citanje napisanog.

 

sto se tice tvog logicnog pitanja, tj nastavka koji se namece - to ti je kao da me pitas, cekaj, taj xy lik sto vozi 40km preko granice dozvoljenog, prolazi kroz zuto i crveno, nekad popije/izgudrira se -> jel on nekog poslao na urgentni??

 

ako ja kazem da nije, jel to znaci da je to validan pristup voznji, da nastavimo sa logicnim pitanjima koja se namecu (?)

 

Gubis vreme bez potrebe. Zek Ledej je klasican sportski psihopata i svi smo videli bezbroj situacija u kojima namerno saplete, sutne, podmetne nogu i na razne druge nacine pokusa da udari protivnika. Laki Klipopisac je podugacak video njegovih prljavstina napravio samo iz jedne ili dve sezone. Znali smo to i dok je igrao u Armaniju, znali smo i dok je igrao u Partizanu, znacemo i sledece godine opet u Armaniju, znali bismo i da je igrao u Zvezdi. Jednostavno ima takvih igraca, prvi mi na pamet padaju Pepe, Roj Kin, Vini Dzons ili kako se vec zove onaj celavi lik koji je kasnije postao glumac. Jedini razlog zbog kojeg su neki akutno oslepeli i ne zele to da vide je to sto je igrao za Partizan, a kod nas se igraci brane i napadaju jer je vaznije "odbraniti klub od onog drugog" po svaku cenu nego priznati ono sto je ocigledno. I ti se sad raspravljas sa tim akutno oslepelim likovima u pokusaju da ih ubedis da Zemlja nije ravna ploca i da gravitacija zapravo postoji. Neces ih ubediti.

Edited by harper lee
  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Neće Vezenkov tako lako u Oly, ima i dalje važeći ugovor sa Torontom, 7M expiring contract može biti dobar asset za trejd nekome ko hoće da si oslobodi prostora. Toronto je u rebuilding fazi i rado bi ćapio neki pik za to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...