Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    585

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

1 hour ago, garmonbozia said:

Ledej i Kalinari kategorija A prljavih igrača. Obojicu bih voleo da imam u svom timu, a psovao bih ih kad bi igrali protiv tima za koji navijam. 

 

Potpuno neuporedivo, ledej je smeće kakvo nikada nisam video na košarkaškim terenima, a počeo sam da obraćam pažnju od Zorana Radovića.

Smećar nikada nije propustio priliku da podmetne nogu, koleno, zaleti se u igrača kada ovaj ne gleda, udari s leđa ili da uradi bilo šta drugo u pokušaju da povredi suparnika. Kalinić je samo namazan, ali apsolutno ne neko ko će poslati protivnika u bolinicu i 6 meseci van terena.

  • Wub 2
  • Haha 4
  • Hvala 3
  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Uskebasi said:

Pa ne, napisao si da udara podmuklo tako da moze da obogalji subjekta. Logično pitanje je da li je nekoga obogaljio tim podmuklim udaranjem kojem je sklon. Izgleda da nije. Jel problem voljni momenat, ili veština? 

 

jeste, napisao sam da moze a ne da je obogaljio, to je sada precizno citanje napisanog.

 

sto se tice tvog logicnog pitanja, tj nastavka koji se namece - to ti je kao da me pitas, cekaj, taj xy lik sto vozi 40km preko granice dozvoljenog, prolazi kroz zuto i crveno, nekad popije/izgudrira se -> jel on nekog poslao na urgentni??

 

ako ja kazem da nije, jel to znaci da je to validan pristup voznji, da nastavimo sa logicnim pitanjima koja se namecu (?)

Link to comment
24 minutes ago, uini said:

 

jeste, napisao sam da moze a ne da je obogaljio, to je sada precizno citanje napisanog.

 

sto se tice tvog logicnog pitanja, tj nastavka koji se namece - to ti je kao da me pitas, cekaj, taj xy lik sto vozi 40km preko granice dozvoljenog, prolazi kroz zuto i crveno, nekad popije/izgudrira se -> jel on nekog poslao na urgentni??

 

ako ja kazem da nije, jel to znaci da je to validan pristup voznji, da nastavimo sa logicnim pitanjima koja se namecu (?)

Ne, to je proseravanje i lečenje frustracija. 

Ledej nije djubre koje namerno ide da povredi igraca, osim u glavama pojedinih specijalaca

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, Uskebasi said:

Ne, to je proseravanje i lečenje frustracija. 

Ledej nije djubre koje namerno ide da povredi igraca, osim u glavama pojedinih specijalaca

Ili ako je stvarno takav, onda je jezivo neuspesan u tom svom poslu povredjivanja igraca

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Ne moze Kalina u istu recenicu sa onom dzukelom nikako. Ali eto ima ljudi pa vole.prljavstinu poput Ledejeve. Ko se ikad bavio makar i rekreativno kosarkom zna da je to tip najgore djubradi.

  • +1 5
  • Haha 2
Link to comment
49 minutes ago, Uskebasi said:

Ne, to je proseravanje i lečenje frustracija. 

Ledej nije djubre koje namerno ide da povredi igraca, osim u glavama pojedinih specijalaca

 

pa ni vozac iz moje analogije ne izadje na ulicu da rokne nekoga, vec samo tako vozi

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

nie iz prve ruke, al informacis iz robiene druge ruke sto bi se reklo, je da bi rubio mogao zavrsiti u zalgirisu..:fantom:

Rubio Robia potato potejto 

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...