Jump to content

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    585

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    328

  • Ratamahatta

    285

1 hour ago, uini said:

ja ne mogu da izjednacavam

A/ podmukao udarac, leday, kad smo na partizanovoj temi (moze da obogalji freakin subjekta)

Koje to igrace je ledej obogaljio? 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
3 minutes ago, Uskebasi said:

Koje to igrace je ledej obogaljio? 

 

nikoga, ali to nisam ni napisao. a posto nije obogaljio, onda je basketaski filantrop, heroj a ne zlocinac i slicno.

 

 

Link to comment
5 minutes ago, uini said:

 

nikoga, ali to nisam ni napisao. a posto nije obogaljio, onda je basketaski filantrop, heroj a ne zlocinac i slicno.

 

 

Pa ne, napisao si da udara podmuklo tako da moze da obogalji subjekta. Logično pitanje je da li je nekoga obogaljio tim podmuklim udaranjem kojem je sklon. Izgleda da nije. Jel problem voljni momenat, ili veština? 

Link to comment
22 minutes ago, garmonbozia said:

Ledej i Kalinari kategorija A prljavih igrača. Obojicu bih voleo da imam u svom timu, a psovao bih ih kad bi igrali protiv tima za koji navijam. 

ni priblizna usporedba, lidej je definicaja prljavog igraca, ovo sto kalina i njemu slicni rade se zove motivisanost sto bi robia rekao..

jedno je guranje  i laktanje za poziciju, a drugo je kad igrac sa namerom ide da povredi igraca, poturajuci noge, gurajuci igrace dok su u skoku etc, ono poremeceno kreveljenje necu ni da racunam..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, garmonbozia said:

Ledej i Kalinari kategorija A prljavih igrača. Obojicu bih voleo da imam u svom timu, a psovao bih ih kad bi igrali protiv tima za koji navijam. 

 

ovo je tacno isto koliko je tacno da lidej ima nameru da povredi protivnika. lideju je ta "prljava igra" u odbrani mnogo vise forte nego kalini, svakako je sto se tog skilla tice u kategoriji ispred. 

druga recenica ima smisla.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, nenad said:

 

ovo je tacno isto koliko je tacno da lidej ima nameru da povredi protivnika. lideju je ta "prljava igra" u odbrani mnogo vise forte nego kalini, svakako je sto se tog skilla tice u kategoriji ispred. 

druga recenica ima smisla.

 

Možda, ali mislim da su tu fanovi biased (uključujući i mene). Kalinari mnogo to perfidnije radi, dok je Ledej nebaždaren. 

Edited by garmonbozia
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
Just now, garmonbozia said:

 

Možda, ali mislim da su tu fanovi biased. Kalinari mnogo to perfidnije radi, dok je Ledej nebaždaren. 

 

moguce da je u lidejevom slucaju vidljivije jer on ipak u proseku cuva fizicki jace igrace od kaline, pa ti "nevidiljivi" potezi nisu dovoljni. svakako moj komentar nije bio kritika za lideja, naprotiv. odlican igrac, koji nije ni priblizno los lik kako se cesto moze procitati.

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...