Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Mislim da sam jedno dvesta puta što na Tnjiteru što ovde pročitao da je Ataman prevara, neznalica, itd, a čovek se realno usrao u sve koji su ga kritikovali.

 

Kao čelovjek govno neopevano, kao trener apsolutni broj 1 u Evropi i to već nekih deceniju.

 

ja sam bio ubedjen da ga je u efesu krenulo zbog specificnog rostera tj larkin-vasko komba; pokazao je da ume na razlicite nacine da pobedjuje, pogotovo protiv reala, koji je i po sastavu i po igri jedna od ozbiljnijih ekipa od kada gledam euroleague. 

 

giphy.gif?cid=6c09b952ny1zvwupoynyc31lnh

 

  • +1 7
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Padace sneg nocas u Berlinu, cestitke Atamanu i siguran sam da bez Nana ne bi ovo osvojili a to je prednost kad imas neogranicen budzet za doselekciju tacno posle par meseci vidis gde fali i udri.

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ne kapiram tačno šta hoćeš da kažeš. Ataman tri puta u zadnjih deset godina, više od bilo koga drugog.

Slažem se da je najbolji u poslednjih deset godina, ali je to postigao kroz kontinuitet u Efesu. Svoja zemlja, odrešene ruke, dug vremenski period. Da ode u drugu zemlju, u klub koji je poslednju deceniju proveo bez ikakve vidljive stratetigije, sa vlasnikom ludakom koji menja trenere kao an traci i da uspe da sastavi ekipu koja će odmah da uzme EL protiv ovakvog Reala je sledeći nivo, od toga nema teže. Zacementirano prvo mesto listi trenera.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Padace sneg nocas u Berlinu, cestitke Atamanu i siguran sam da bez Nana ne bi ovo osvojili a to je prednost kad imas neogranicen budzet za doselekciju tacno posle par meseci vidis gde fali i udri.

 

I ovo je tačno.

Link to comment
22 minutes ago, Moća said:

Padace sneg nocas u Berlinu, cestitke Atamanu i siguran sam da bez Nana ne bi ovo osvojili a to je prednost kad imas neogranicen budzet za doselekciju tacno posle par meseci vidis gde fali i udri.

nije to bas tako, pogotovo sa igracima koji prvi put dolaze iz nba..

od ovih sto imaju preko 30 dina a dolaze prvi put u evropu, minimum 9/10 ce biti promasaji..

dok za one ispod 30 dina, sanse da ce proci™ u evropi su 3/10.. :fantom:

 

Link to comment
6 hours ago, Moća said:

Padace sneg nocas u Berlinu, cestitke Atamanu i siguran sam da bez Nana ne bi ovo osvojili a to je prednost kad imas neogranicen budzet za doselekciju tacno posle par meseci vidis gde fali i udri.

 

tako nekako; pri cemu je valjda najplaceniji posle sloukasa, juancho herangomez, ozbiljan promasaj, vildoza takodje.

Link to comment

Players to win both NBA and Euroleague/Champions Cup in history:

 

Bill Bradley
Larry Wright

Jim Brewer

Bob McAdoo

Toni Kukoc

Zan Tabak

Radoslav 'Rasho' Nesterovic

 

I od sinoć Kostas Antetokounmpo :huh:

Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, Milošica said:

Ima valjda i Kuzmić.

 

ne znam da li se skidao za dubse te sezone, ako jeste, ima, tj ako nije bio samo u g league

bjelica definitivno fali na listi, on valjda ima i sa fenerom?

 

eidt typos

 

edit pt2 ipak nije bio, my bad

Edited by uini
Link to comment
5 hours ago, uini said:

 

tako nekako; pri cemu je valjda najplaceniji posle sloukasa, juancho herangomez, ozbiljan promasaj, vildoza takodje.

Vildozu nije on doveo tako da ne racunamo u njegove promasaje.

Link to comment

Cestitke PAO-u nisam stigao pre, i svima koji su navijali za njih.

 

Posle bitke je lako biti general, ali imam nekako utisak da je Mateo prilicno limitiran trener, da je lose vodio utakmicu, i da je previse verovao u matorce.

 

Rodrigez, Fernandez i Ljulj, skoro 50 minuta na parketu, a sa njima  -40 poena

 

Inace zabavan F4 dosta dobra kosarka...

 

Fun Fact. Vildoza sada  ima titulu EL, a skoro nista nije doprineo, imao losu sezonu. Kampaco celu godinu kida, ostade bez titule... :D

Link to comment

Los Kampaco..bolje je Rodrigez delovao. Ispucavali su se previse i to ih je kostalo.

 

Ruku na srce i Pao je sve ubacivao iz ne tako kvalitetnih napada.

 

Musa, Tavares i Hezonja nisu postojali u drugom. Kriterijum sudjenja je bio bas los.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...