Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

2 minutes ago, *edited by mod said:

Osim što nikom živom nije bilo sumnjivo suđenje niti se to pominjalo za bilo koju utakmicu u seriji.

 

bukvalno je bila oluja na španskom tviteru i medijima, na drugom mestu sam prenosio pisanje marce

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

3 minutes ago, Eleniko said:

 

bukvalno je bila oluja na španskom tviteru i medijima, na drugom mestu sam prenosio pisanje marce

Oluja je bila samo na tuču i kako su time osramotili klub u porazu. Tviter stručnjake koji pišu u afektu dok još traje utakmica svakako ne pratim niti računam u ozbiljne.

  • +1 3
Link to comment

ne, tekst u marci se bavio suđenjem koje je partizan imao u madridu i pre toga u EL.

 

ako prihvataš marcu umesto tviter stručnjaka.

 

nemam link, mrzi me to da tražim za ovo nadgornjavanje.

  • +1 1
Link to comment

Panter peca faul kad sutira dvojke i baci se napred celim telom da se nasloni na defanzivca, a ne nogama posle izbacaja, na trojkama dobija batine

Gudura najbolje peca nogama, on da treba da skoci u reku naskocio bi na jedini kamen u njojzi i pao bi 

Ako ima otvoren sut, onda nece. Onda fintira™

Edited by Ratamahatta
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

ne, tekst u marci se bavio suđenjem koje je partizan imao u madridu i pre toga u EL.

 

ako prihvataš marcu umesto tviter stručnjaka.

 

nemam link, mrzi me to da tražim za ovo nadgornjavanje.

https://www.marca.com/baloncesto/euroliga/2023/04/27/644a87b722601d38608b45e4.html

 

I još jedan tekst gde se Hezonja dovodi u pitanje kao navijač Partizana + još jedan o Paklu arene.

 

Biće da si ili pomešao tviter nekog besnog navijača ili da se jave šak i bujaka pa da zajedno Mandelate.

Link to comment

Je l' ima negde detaljno objasnjenje u vezi one odluke u Monakou, kad je Naneliju istovremeno sudjena licna u napadu, a priznat i kos koji je tom prilikom dao? 

Desava se s vremena na vreme da suci sviraju faul u napadu nekom u reketu u momentu kad saigrac puca, pa ako se dobro secam te koseve ne priznaju

Nije mi jasno kako to kako to, i kakva su pravila sluzbe u takvim situacijama, a nisam ispratio da li se diskutovalo o tome. Mada nije mnogo ni bitno nego bi volo da znam 

 

Link to comment
1 minute ago, Ratamahatta said:

Je l' ima negde detaljno objasnjenje u vezi one odluke u Monakou, kad je Naneliju istovremeno sudjena licna u napadu, a priznat i kos koji je tom prilikom dao? 

Desava se s vremena na vreme da suci sviraju faul u napadu nekom u reketu u momentu kad saigrac puca, pa ako se dobro secam te koseve ne priznaju

Nije mi jasno kako to kako to, i kakva su pravila sluzbe u takvim situacijama, a nisam ispratio da li se diskutovalo o tome. Mada nije mnogo ni bitno nego bi volo da znam 

 

Mislim da se gleda da li je izbacio loptu pre faula. Tipa u teoriji ako šutneš za tri i pogodiš a dok je lopta u letu napraviš faul, obe stvari se dešavaju. 

 

Još je neobičnije bilo kada je neko dao trojku a dok je lopta bila u letu u reketu bio fauliran smajli pa je bilo 3+2 zbog bonusa.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, *edited by mod said:

https://www.marca.com/baloncesto/euroliga/2023/04/27/644a87b722601d38608b45e4.html

 

I još jedan tekst gde se Hezonja dovodi u pitanje kao navijač Partizana + još jedan o Paklu arene.

 

Biće da si ili pomešao tviter nekog besnog navijača ili da se jave šak i bujaka pa da zajedno Mandelate.

 

ima još

 

nek ti prevede žena

 

-con empujón arbitral al inicio del último acto-

Link to comment
4 minutes ago, Eleniko said:

 

ima još

 

nek ti prevede žena

 

-con empujón arbitral al inicio del último acto-

Opet si nešto prezupčio. Ovo je iz regularnog dela sezone kada smo ih dobili u Areni.

 

Em se nisu osvrnuli na suđenje u Madridu kao što si ti rekao, em se ne odnosi na plejof seriju o kojoj pričamo.

Link to comment

ok, naći ću to kad nađem vremena. odnosilo se na suđenje koje je imao kkp u EL sa naglaskom na drugi deo sezone. bio je objavljen dok je kandidatura kkp za f4 bila još aktuelna. ne isključujem da je bila deo specijalnog rata protiv kkp koji je propo pa je na kraju to morao da rešava ljulj.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

ok, naći ću to kad nađem vremena. odnosilo se na suđenje koje je imao kkp u EL sa naglaskom na drugi deo sezone. bio je objavljen dok je kandidatura kkp za f4 bila još aktuelna. ne isključujem da je bila deo specijalnog rata protiv kkp koji je propo pa je na kraju to morao da rešava ljulj.

Sasvim moguće. Meni je npr ova gore 104-90 pobeda u Areni ostala skroz u senci plejofa jer je ionako bilo blizu kraja sezone. Tako da sa te strane možda je tekst tačan jer vidim da se pominje neki push od sudija u drugoj ili trećoj četvrtini. Doduše mi smo u tom delu sezone bili u naletu a Real je već obezbedio top 4 mesto pa je i ta utakmica malo toga rešavala.

Link to comment

84 Amerikanaca u ligi, od njih odokativno 70 je u top 100 igrača po kvalitetu…i niti jedan ne može ni da prismrdi reprezentaciji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...