Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Opasan posao radi Bodiroga..

 

aha, znaš kad bi od njega kupio električno brojilo....

 

 

Link to comment

 

 

Zanimljivo, ovaj tvrdi da je dozvoljeno imati kontakt sa šuterovom šakom nakon što je lopta izbačena. Prvi put čujem za to, ali na snimku stvarno deluje kao da ova dileja to radi i ne sviraju mu faul.

 

S druge strane, za ovo bi u EL sledila tri bacanja svaki put, tehnička greška i nepovratno brisanje iz liste gostiju za venčanje.

  • +1 2
Link to comment

A meni onaj pokret rukom pri prodoru, kada napadač hvata za ruku odbrambenog i dobija faul. Što najčešće koriste Kampaco i Džejms. Ne znam koliko to može da vidi sudija u deliću sekunde, ali trebalo bi da obrate pažnju na to. 

  • +1 2
Link to comment

Ili zabacivanje glave unazad sto svi bekovi rade vec 40 godina :D

Bio je super onaj call na Musi u prvoj tekmi plejofa prosle godine kad je dobio floping licnu u napadu na svom sutu za 3, to je bilo pred kraj negde, mozda i zadnji napad Reala ne secam se vise tacno. Pre je bilo kad ne znas sta ces uvali Bodirogi da izmuze faul, sad nema tekme gde neki kurta ne uvaljuje svoje noge pred odbranu i glumi zrtvu 

+ davanje tri bacanja u kontri kad igrac puca trojku s po terena kao... Man'te me u picku materinu, ajde onda da se svi sklone pa tim koji ubaci vise u kos protivniku koji samo trci okolo kao kokoskinje po dvoristu i vice 'ne zna' dobija tekmu

A i prodori, neka lepo odrede da ide and-1 ili shooting foul samo ako u tom koraku tokom kojeg je bio kontakt izbace loptu ka kosu, da ne mora vise saigrac da ide da lupa bananu posle vec sviranog faula da bi sacuvao tim. Kad igras u gostima ili protiv ultrabogatasa moze i setnja od dva i po koraka posle zvizduka i vazi kos. :dry:

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ratamahatta said:

Bio je super onaj call na Musi u prvoj tekmi plejofa prosle godine kad je dobio floping licnu u napadu na svom sutu za 3, to je bilo pred kraj negde, mozda i zadnji napad Reala ne secam se vise tacno. 

 

onda daj i reci na istoj tekmi kako su posle tog flopinga više puta suđeni faulovi na panteru za 3

 

posle se čudimo što je ljudima bilo sumljivo suđenje

  • Haha 1
Link to comment

Da je Eleniko bio tada aktivan na forumu, ostalo bi možda dva Grobara bez bana.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

ja sam uvek demokratski orijentisan

 

i spreman sam da čujem kredibilno obrazloženje da nisam u pravu

 

kako je musa floping a panter 3 bacanja ili dodatno bacanje, šta već

 

za isto bacanje nogu napred u šutu

 

u krajnjoj liniji ove godine tog suđenja ima dosta manje, čini se da je kapiten provaljen

 

ili cveće još nije stiglo na pravu adresu

 

ali videćemo, ima još da se igra.

  • +1 1
Link to comment

Period 18:15 do 18:19 objašnjava mnoge stvari, već minut pre i posle nisam siguran.

 

Kad li je Elenikova glavica izašla tog hladnog zaječarskog predvečerja...

  • +1 1
Link to comment

Panter ne peca faul nogama. On udarac pri šutu dobija obično u ruku ili grudi. Njegov je šut bar karakterističan i zeznu se jer ne mogu da dohvate loptu. Ne znam što to uvlačiš u priču. 

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

onda daj i reci na istoj tekmi kako su posle tog flopinga više puta suđeni faulovi na panteru za 3

 

posle se čudimo što je ljudima bilo sumljivo suđenje

Osim što nikom živom nije bilo sumnjivo suđenje niti se to pominjalo za bilo koju utakmicu u seriji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...