Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, *edited by mod said:

Kakva ludnica. Prvo Lesor daje iz odbojke kao što nekad nije protiv Budućnosti.

Onda kreće napad za pobedu, Ilija manirom iskusnog komentatora kaže "Možete da pretpostavite ko će završiti ovaj napad, a to sigurno neće biti Okobo."

Okobo ga daje pod Vildozinim faulom, a onda je pomislio da je Moneke i za 2.5 sekunde su popili trojku od grigonisa koji još bio fauliran 

Namerno promašio bacanje za +3? Bog otac :D

  • +1 3
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Obradovićev poraz jbg. Čak i da je Okobo promašio bacanje kako treba, 2 i po sekunde je dosta vremena da se odigra pas na suprotnu polovinu i uputi kakav takav šut

  • +1 2
Link to comment

Genijalno odigran poslednji napad PAO-a. Ne verujem da vrhunski defanzivac kao što je Braun nije napravio faul nad Mitogluom. 

 

Ono sa namernim promašivanjem je opasno baš zbog ovoga. Ako ne promašiš dobro, daješ im šansu da izvedu loptu sa strane. Zato po meni bolje da ideš na koš. 

 

Slušao sam urbonas podcast sa Monekeom. Kaže da nije vežbao ranije to i da je bukvalno bio user protiv zvezde. Sutradan na treningu je uzeo opet da proba i zveknuo u tablu. 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Obradovićev poraz jbg. Čak i da je Okobo promašio bacanje kako treba, 2 i po sekunde je dosta vremena da se odigra pas na suprotnu polovinu i uputi kakav takav šut

Pa zar nije Pao imao tajmaut svakako? I da je dobro promašio a Pao uhvatio imali bi 2 sekunde da organizuju napad sa pola terena... jedina nada je bila da Monako uhvati loptu. Nema mi logike namerno mašenje bacanja u ovom slučaju...

Edited by arheolog1981
Link to comment
Just now, arheolog1981 said:

Pa zar nije Pao imao tajmaut svako? I da je dobro promašio a Pao uhvatio imali bi 2 sekunde da organizuju napad sa pola terena... jedina nada je bila da Monako uhvati loptu. Nema mi logike namerno mašenje bacanja u ovom slučaju...

 

Pa ne možeš tražiti tajm dok je lopta u igri, nije ovo NBA

  • +1 2
Link to comment

Inace opasno mi ide na vicgla, a mislim da se primilo iz NBA, ovo pustanje da vreme iscuri na par sekundi do kraja cetvrtine umesto da probaju neki hail Mary sut, da ne pokvare procenat suta sise. Jedan od retkih razloga sto gotivim Ljulja, taj ima da opali pa makar levom preko trojice, vezanih ociju.

  • +1 4
Link to comment

Mene dosta nervira što masa igrača na ovom nivou uopšte ne koristi sat za igru kao svoje oružje. Puno puta vidim kako igrač izvodi loptu ispod koša na 27 sekundi do kraja četvrtine, umesto da isfolira i pusti da protekne tih par sekundi kako protivnik ne bi imao poslednji napad. Sinoć je Teo lepo ukrao Realu poslednji napad iako je Real čini mi se dao koš na 30 sekundi do kraja četvrtine. Al to je retkost u evropskoj košarci

Edited by Mindaugas Žukauskas
  • +1 1
Link to comment

i oni i oly su fejlovali žestoko, žalgiris je isto u grupi timova koji su razočarali do sada

 

virtus je najveće iznenađenje, mada do kraja kruga gostuju valensiji i nama pa bi wow efekat trebao malo da splasne

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...