Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

6 minutes ago, Drako said:

Samo nek likuju grobari, dok se opet ne nadje neki rmpalija pod zastitom sirih ledja od obradovicevih, onda ce opet da kukaju i da se zale.

Jbg, ko god igra protiv vas, posebno u bgd, javno se zali na sudjenje, bas neobicno, zar ne.

Opa. Imamo i ovo.

 

Ni ovo poslednje nikako nije tačno. A posebno Janakopulos ne bi trebalo da bude relevantan.

Edited by Milošica
Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

23 minutes ago, Milošica said:

Opa. Imamo i ovo.

Ni ovo poslednje nikako nije tačno. A posebno Janakopulos ne bi trebalo da bude relevantan.

 

biće jabusele i gabi dek relevantni kad dođe vreme

 

ne može se drugačije, i nad seoskim siledžijom ima sila.

Edited by Eleniko
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Kad je ono govedo Jabusele tresnulo Egzuma o patos, od vas nije moglo da se zivi.

Kad onaj vas maloumnik bije, saplice i povredjuje igrace sirom evropskih terena, onda je to u zaru borbe i eto, takav je on, malo nestasan.

Kad sudije navlace za vas, onda je to slobodno sudijsko uverenje, kad vas budu iskasapili protiv reala, barselone, olimpijakosa, opet cete vristati do neba.

Jbg, i nad popom ima pop, sve ono sto radite vrati se u jednom trenutku.

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Drako said:

Samo nek likuju grobari, dok se opet ne nadje neki rmpalija pod zastitom sirih ledja od obradovicevih, onda ce opet da kukaju i da se zale.

Jbg, ko god igra protiv vas, posebno u bgd, javno se zali na sudjenje, bas neobicno, zar ne.

Dočim je meni mnogo interesantnije iza dublju analizu što komšije čelobašte toliko zanima suđenje na utakmicama KKP-a.

  • +1 2
Link to comment

Domacinsko sudjenje je skoro svugde 

Pajdotinaikos kakvo je sudjenje imao dok je Dijamantidis igrao je jedan od najvecih bezobrazluka u istoriji sporta

Bar 5x su se na jiu-jitsu u 4/4 u OAKI provlacili u plejof u post-Obrad eri kad vec uveliko roster nije bio ni za kurac i kad im je pleja igrao Demarkus Nelson a dvojku EjDzej Sloter i tako te ekipe s Raduljicama, Kuzmicima, Pavlovicima... Ono kako ih je Bogdan razmontirao kad je Fener uzeo... :ziga:

Najodvratniji klub u EL, par godina su bili kese i ispod radara, sad sam se opet prisetio koliko mi se gade, da bog izgubili cak i od Reala 

Ubedljivo najdraza pobeda u zadnjih 10 godina mi je onda u onoj jedinoj plejof sezoni kad smo ih karali u Atini. Kad je Vasa u zadnjoj sekundi 3/4 rolingom u korneru poslao Dijamantidisa u reklame 

Osim njih, fantasticno sudjenje kod kuce ima i Makabi, ono je isto pakao. A pokojni CSKA je imao odlicno sudjenje cak i u gostima

Nesto malo manje kradu i za Olimpijakos i Barselonu, sve ostalo moze da se dobije nekako, ali ako dobijes ove pobrojane u gostima, to se pise debelim crvenim slovom 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Kad je ono govedo Jabusele tresnulo Egzuma o patos, od vas nije moglo da se zivi.

Kad onaj vas maloumnik bije, saplice i povredjuje igrace sirom evropskih terena, onda je to u zaru borbe i eto, takav je on, malo nestasan.

 

Uporediti ove dve situacije može samo krajnje nekoreketna osoba da uradi, da se ne bih ružnije izražavao.

molim te, nemoj se više brukati

 

 

 

Esid: u stvari, piši češće, kao što rekoše :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Moze biti da nesto u ovim upisima nije cinjenica?

Slobodno banujete, toliko ljudi odavde odlazi da mi uopste nece tesko pasti.

Ko god gostuje partizanu u Bgd zali se na sudjenje, al gde to sme neko da pomene, avangarda, jbg.

Zeljko jeste veliki trener, mozda i najveci u Evropi, al tesko da je vece ime od Reala, Barselone, Olimpijakosa...

  • Haha 4
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Dočim je meni mnogo interesantnije iza dublju analizu što komšije čelobašte toliko zanima suđenje na utakmicama KKP-a.

Ali najgore je to pravdati pod nekim plaštom slobode mišljenja.

 

Jbg jeste da deluje kao policijski posao, plus je teško eksplicitno dokazati, ali vrlo je jasno kod kojih forumaša su ti komentari zaista u svrhu košarkaške diskusije, pa neka budu malo podsvesno i obojeni navijački, nemoguće je da sve bude sjajno, a kod kojih je to čista patkometrija(da budem blag).

Link to comment
6 minutes ago, Drako said:

Moze biti da nesto u ovim upisima nije cinjenica?

Slobodno banujete, toliko ljudi odavde odlazi da mi uopste nece tesko pasti.

Ko god gostuje partizanu u Bgd zali se na sudjenje, al gde to sme neko da pomene, avangarda, jbg.

Zeljko jeste veliki trener, mozda i najveci u Evropi, al tesko da je vece ime od Reala, Barselone, Olimpijakosa...

Jel možeš da mi odgvoriš na ovo pitanje:

Zašto tebe toliko pogađa suđenje na utakmicama tima za koji ne navijaš, i na utakmicama na kojima ne igra tim za koji navijaš?

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...