Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Poslednjih 10-ak godina Izrael i Emirati imaju dobre odnose. Ovo je naravno pregovarano mnogo pre izbijanja sukoba sad u Gazi, pa moguce da od dogovora nece biti nista, ali to je plan za prosirenje EL od 2025.

 

jasno. mala šala glede naše nacionalne skolonosti da upadamo u grozne situacije i privlačimo nesreću

 

hteo sam još i da napišem da bi mogli da organizujemo turnir, pod nazivom naravno "Mir i prijateljstvo". u polufinalu bi igrali Makabi-Dubai i Zvezda i neki tim sa Kosova (uz obavezno prisustvo Delija i navijača sa Kosova, neki Kurti Vandals, šta god). e to bio event za pamćenje. mislim, ko preživi

 

hteo sam ali nisam ;)

Link to comment
  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

3 minutes ago, Ted said:

 

jasno. mala šala glede naše nacionalne skolonosti da upadamo u grozne situacije i privlačimo nesreću

 

hteo sam još i da napišem da bi mogli da organizujemo turnir, pod nazivom naravno "Mir i prijateljstvo". u polufinalu bi igrali Makabi-Dubai i Zvezda i neki tim sa Kosova (uz obavezno prisustvo Delija i navijača sa Kosova, neki Kurti Vandals, šta god). e to bio event za pamćenje. mislim, ko preživi

 

hteo sam ali nisam ;)

 

spacer.png

Link to comment

Danas imamo tri evroligasa u gradu, sutra vec mozda nijednog. 

 

Inace sam u fazonu da bi bilo dobro otici na neku utakmicu u Pionir, cisto radi uzivanja gledanja Evrolige bez redovnog stresa.

  • +1 7
Link to comment

Pa bilo bi lepo gledati dobar basket bez tolike emotivne uključenosti, plus da budu neke pristupačne cene karata.

 

U realnosti će se igrati bez navijača zbog bezbednosne situacije :mellow:.

 

Da su naši pametni, mogli bi bar da organizuju neku decu iz škola košarke da dolaze sa gledaju.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Profesionalac said:

Pa bilo bi lepo gledati dobar basket bez tolike emotivne uključenosti, plus da budu neke pristupačne cene karata.

 

U realnosti će se igrati bez navijača zbog bezbednosne situacije :mellow:.

 

Da su naši pametni, mogli bi bar da organizuju neku decu iz škola košarke da dolaze sa gledaju.

 

Pa biće svakako pristupačne, iznenadio bih se da se uopšte plaćaju. I na besplatan ulaz bi se jedva nakupilo nekoliko hiljada i to samo prvih par utakmica. 

Link to comment

Samo da jave šta će za karte, ne verujem da bi baš rasprodali pionir ali sigurno bi išli ljudi koji vole dobru košarku.

 

Evo i zvanično Screenshot_20231024-233003.thumb.png.5727626bfad9d07e6de4994414103d88.png

Link to comment

Nema šanse da će biti publike, a i ovo što su pozvani da provode toliko vremena u Beogradu je problematično sa aspekta bezbednosti. Nisu bez razloga završili u gradu u kome već igraju dva evroligaša umesto u nekom Rimu, Parizu, Londonu, Beču, Lisabonu...Po Evropi je opasnost od terorizma zvanično na najvećem ili drugom najvećem stepenu. Moj dobar prijatelj radi u policiji na obezbeđenju sportskih događaja i oni ne mogu da veruju da je Srbija pristala da ih ugosti. Za publiku kaže da nema šanse da je bude ako se struka bude iole pitala.

  • +1 2
Link to comment

Logično mi je da jesmo. Zbog Fuenlabrade, zbog slike u svetu™ i zbog toga što veliki vodja želi da glumi mirotvorca. Takodje ne sumnjam da će i Rusi da pokušaju da iskoriste ovo sa se vrate na mala vrata, možda ne odmah ali kada padne proširenje sigurno da da.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Logično mi je da jesmo. Zbog Fuenlabrade, zbog slike u svetu™ i zbog toga što veliki vodja želi da glumi mirotvorca. Takodje ne sumnjam da će i Rusi da pokušaju da iskoriste ovo sa se vrate na mala vrata, možda ne odmah ali kada padne proširenje sigurno da da.

Ratno košarkaško profiterstvo par ekselans

Link to comment

Mogli su da ih prime Austrijanci ili Nemci čiji se zvaničnici ubiše da izraze podršku Izraelu. Recimo u Beču sigurno ima hiljade ljudi željnih dobrog basketa, a i uklapa se savršeno u spoljnu politiku i slanje slike u svet da ugoste Ponos Izraela, ali se kod njih takve odluke ne donese protivno savetima policije i službi bezbednosti i svakom mozgu. Što se logike tiče, prijatelj mi kaže da se neko lepo naplatio, dakle klasična naprednjačka logika.

Edited by Heaviside
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...