Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

  • Replies 8.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    332

  • Ratamahatta

    290

Barsa ne igra ništa specijalno ,samo  je Partizan očajan u skoku i odbrani ,mogu ovo da okrenu ako vezu par trojki sada ,ina vremena.

Izgleda džabe ,ne mogu ništa pod košem da uhvate ,svaki put po dva napada Barse .

Edited by elementary
Link to comment

Kako ne igraju matori, ovo što su igrali u prve 3/4 je bukvalno wet dream svakog trenera, tako da lopta kruži u napadu, da igraju angažovanu i pametnu odbranu. Da se igrala još jedna četvrtina ništa im ovi ne bi mogli.

  • Hvala 1
Link to comment
43 minutes ago, booyaka said:

Jako lepa i raznovrsna igra Barse u prve 3/4

 

Šta je hvalilo u 4/4? Delovalo je da mogu ovih 10 razlike bez cimanja da drže do ujutro.

Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

 

Šta je hvalilo u 4/4? Delovalo je da mogu ovih 10 razlike bez cimanja da drže do ujutro.

Bolja organizacija igre i skok na obe strane terena. Naneli i Ledej najbolji, ali standardno njihov učinak ne pravi razliku.

Edited by booyaka
Link to comment

šta ga znam, meni je 4/4 bila baš egal.

 

to da barcelona neće igrati F4, možete samo da se nadate. u ove 3 utakmice smo videli sve od njih što je F4 format.... poništili su arenu lagano, oly su otresli na sred atine a rutiniranje efes kod kuće na početku nije vredno komentara.

 

jaki su ko crna zemlja, videćemo ko će moći da im skine skalp i kako.

  • +1 1
Link to comment

mogao bi staviti neki penez na to da će F4 biti real, barca, armani i oly /koji ima najveće šanse da se ne plasira/... nije neka mudrost znam :rolleyes:

Edited by Eleniko
Link to comment
1 hour ago, cartman said:

Ako ništa drugo makar vidimo da Dozier može. 

Kaminski malo manje 

Vala baš, Frenk je za sad poprilično tenk. Pokušava da radi Lesorova iskakanja ali to deluje prilično nezgrapno i sporo. Često se zakuca u saigrača a još češće ostane krater u reketu. Za sad sve što zahteva više od dva koraka je za njega povelika muka. Kako u napadu tako i u odbrani.

Link to comment

Da, što je najgore očekivao sam bar da lako posprema šuteve blizu koša, ali ne radi ni to, čim primi loptu odmah gleda pas napolje. Verovatno bi mogao da metne neku trojku, ali nam zaista ne treba to od njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...