Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      29
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      42

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

19 minutes ago, Joe D said:

ne znam koji su tvoji razlozi, ali stalno si nesto zgadjen i sokiran. i naravno trazis najmanji razlog da zapodenes fajt, od kad si shvatio povlacenje u ilegalu i povremeno vracanje na forum da bi oterao u picku materinu nekog forumasa koji ti nije po volji nije nacin da to postignes.

 

+1

 

13 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Dok su tvoji postovi pisanje naduvanog hipika. Ni traga od nadrkanosti, svadjanja i nastupanja sa olimpijskih visina.

 

+1

Link to comment
  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    590

  • booyaka

    381

  • MiddleClass

    337

  • Ratamahatta

    291

u evroligu treba da ide klub koji je kao prvi završio ligaški deo takmičenja

ili onaj klub koji je izgubio finale aba lige a imao je bar jednu pobedu uprkos sudijama

treba dati zvezdi a licencu jer predsednik srbije navija za istu

a mnogo vas je al ste ... i treba vas podsećati svaki bogovetni dan na to

i koji vam je procenat uspešnostti ulaska u evroligu na osnovu rezultata? 

samo ponosno i u inat

 

:puke:

 

 

Link to comment

kad ste se svi upisali da kazem i ja koju pametnu :fantom:

 

dakle, problem je u tome sto je kosarka u regionu otisla u kurac. realno™ ovde nema kluba koji ispunjava sve uslove da se nadje u 16 najboljih evropskih ekipa

druga je stvar sto svi mi zivimo i(li) navijamo za neki klub iz regiona pa ne bi imali nista protiv da se upravo taj klub nadje u el

 

jbg, meni kao navijacu zvezde je jasno da ova(kva) zvezda pre svega ne bi trebala uopste da postoji, a ne da uopste pricamo o tome da li joj je mesto u el

i istinski bih voleo da covic ne samo ode iz zvezde, vec da zavrsi na dozivotnom mardelju

medjutim, zivotno iskustvo mi govori da bi covica nasledio nekakav andrej vucic, a da bi u slucaju gasenja zvezdino mesto popunio nekakav drugi projekat po svim parametrima gori od danasnje zvezde

 

kako je navijanje potpuno iracionalna stvar i kako je zivot samo jedan, te vecina nas nece doziveti drugacije drustveno uredjenje i samim tim i bitno drugaciju situaciju u sportu/kosarci na ovim prostorima, obicno se rukovodimo nekim zivotinjskim instiktom i ponasamo kao da sutra ne postoji

 

sa druge strane evropska kosarka (evroliga) je na dnu. i manje vise ih zabole kurac i za sportsku stranu price i sve argumente koji bi trebali igrati bitnu ulogu

 

 

naravno da je u interesu svih iz regije da u el igra makar jedan klub odavde. ako neko drugi zauzme to mesto sledece sezone, tesko cemo ga povratiti u nekom buducem periodu

i naravno da to mesto zasluzuje buducnost

 

sve ostalo je cisto sviranje kurcu u zavisnosti od toga kako je ko od nas tog dana raspolozen

posto je danas usran dan kako jeste, vecina je u fazonu da komsiji crkne krava

Link to comment
23 minutes ago, pbg12345 said:

kad ste se svi upisali da kazem i ja koju pametnu :fantom:

 

dakle, problem je u tome sto je kosarka u regionu otisla u kurac. realno™ ovde nema kluba koji ispunjava sve uslove da se nadje u 16 najboljih evropskih ekipa

druga je stvar sto svi mi zivimo i(li) navijamo za neki klub iz regiona pa ne bi imali nista protiv da se upravo taj klub nadje u el

 

 

koji su to uslovi koje zahteva ta miki maus organizacija, a koje ne ispunjava zvezda?

Link to comment

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

koji su to uslovi koje zahteva ta miki maus organizacija, a koje ne ispunjava zvezda?

Pa da, mrači umesto da podržava ideju da Srbija ima dva predstavnika u EL jer sve uslove koje ispunjava Zvezda ispunjava i FMP. Čak i u pogledu rostera.

Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

 


Ja sam uoci danasnjih vesti takodje bio siguran. :lol: Zamislite duel Ljulj vs. Filip. 

Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

 

oce filip biti startni ili rezervni plej?

Link to comment
18 minutes ago, bradilko said:

kako bre evroliga u kurcu?

jel i ovo trik pitanje? :D

kako nije u kurcu?

odakle krenuti sa nabrajanjem?

pogledaj samo razliku izmedju nba i eurolige. i to ne samo u kvalitetu kosarke i i kosarkasa

i ta razlika se iz godine u godinu povecava

menjanje pravila, formata, maltene iz godine u godinu. stalni sukob sa fibom. manjak interesovanja, sto u samim dvoranama, sto generalno

konstantan odliv igraca i samim tim smanjivanje kvaliteta

nemogucnost da se napravi ekonomski isplativo takmicenje, pa onda kompromisi izmedju guranja sto vise klubova iz bogatijih drzava u odnosu na one koji to rezultatima izbore

ni sami nisu sigurni kojim putem krenuti

jbg, kosarka nije bas popularna u onim najbogatijim i najvecim drzavama evrope, pre svega u engleskoj/britaniji

u nemackoj se tek poslednih godina dize

o skandinaviji i holandiji iluzorno i pricati

francuska je otisla u kurac, pa nema predstavnika u el, italija koja je godinama bila najjaca evropska liga, spala na nesretni armani

pa onda imamo situaciju da ove sezone od 16 klubova, 5 je iz spanije

turska jedne sezone 4, sledece 2

ruska liga godinama u top tri, zakucana na 1+1 mesto

 

jbt iz dva grada (istambula i atine) dolazi maltene pola el

Link to comment

Pod jedan - jedino sto je pravedno je da iduce godine Buducnost igra  EL, izborila je na terenu i zasluzila je

 

Pod dva - krajnje vreme je da se u Evropsku kosarku uvede bodovanje kao u Fudbalu. Bogati Klubovi bi vrlo brzo kao u Fudbalu kroz bodove vratili svoja sigurna mesta u EL (CL), a bila bi ispunjena i sportska strana, koliko na terenu zasluzis toliko imas bodova za naredne sezone kao pocetnu osnovu, Siguran sam da bi na taj nacin, sveobuhvatnijim pokrivanjem Evropskih zemalja i timova mogao da se napravi bolji finansijski efekat od sadasnje  EL  - Janakopulos je 100% u pravu kada kritikuje Govnomeua oko toga (a i FIBA se u svojim dokumentima poziva na ovakvu organizaciju evro kupova u kosarci)

 

Pod tri - za ovako nesto ili moraju da se dogovore ECA (EL) i FIBA ili da ih FIBA srusi u narednim godinama. Bilo bi dovoljno da 3 kluba iz EL predju u FIBA, ovo bi se raspalo - FIBA je za sada nesposobna za tako nesto, videcemo sta ce se dalje desavati

 

Za mene FIBA CL nista nije losija od EC, razlika je u nijansama...

Link to comment
2 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

dobro, nisam mislio na to :D sve ostale uslove zvezda ispunjava.

 

btw, kladim se da ce zvezda igrati evroligu.

zaslepljen navijackom mrznjom si propustio taj sitan detalj :fantom:

 

ako bih se morao kladiti i ja bih igrao na to, ali nisam siguran da li je to dobro ili lose po srpsku, pa i regionalnu kosarku

cak nisam siguran ni da li je iole dugorocno dobro za zvezdu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...