Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

10 minutes ago, Host said:

Kako igra Goga u EL?

ko i budućnost. slabo. velika greška zalizanog. trebao je negde drugo da ga baci. ako ne evroligaš onda u partizan kod trinkijerog. lendejl napredovao mlogo.

Link to comment
8 minutes ago, nenad said:

partizan bi se sa gogom prosetao kroz plej of. ni ovako nisu bez sansi.

isto mislim al da ne pričamo ovde. 

zajebo se zalizani što je gogu stavio u futuru. vrv to neće naročito uticati na njegovu karijeru(na sreću)

nešto gledam barselonu. kakav je genije pešić i to ovako mator. potpuno preokrenuo jednu luzerajsku ekipu. vidiš te igrače kako igraju što znaju i puni samopouzdanja. sjebaće nekog favorita

Link to comment

Gledao sam neki intervju sa zalizanim, priznaje i sam da je slanje Goge u Futuru bila greska. Dosta ostro je kritikovao Repesu zato sto mu ne dopusta da sutira trojke i da igra jedan na jedan.

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Gledao sam neki intervju sa zalizanim, priznaje i sam da je slanje Goge u Futuru bila greska. Dosta ostro je kritikovao Repesu zato sto mu ne dopusta da sutira trojke i da igra jedan na jedan.

 

Imas li kakav link za ovo?

Link to comment
Quote

Vodim računa o karijerama i razvoju svih svojih igrača, što znači da veoma pažljivo pratim sve što se dešava sa njima u klubovima za koje igraju. U poslednje vreme mi se uopšte nisu svidele pojedine stvari u Budućnosti kada je on u pitanju, Goga će po povratku Megu tokom igranja Superlige raditi se na popravljanju tih stvari. On je sjajan šuter za tri poena, a u Budućnosti šutira vrlo retko – i kad šutne, trener je u predinfarktnom stanju, što je potpuno pogrešno. Više puta sam pokušao to da objasnim, da je Goga vrlo dobar šuter za tri, ali… Takođe, znatno manje dobija loptu da igra jedan na jedan, što je verovatno normalno jer je u pitanju viši nivo, ali na meni je da njegovu igru i karijeru usmerim u pravcu koji će doneti najbolje rezultate.

http://sportklub.rs/Blog/Sasa-Ozmo/a269943-Misko-Raznatovic-Sport-Klub-Nikola-Jokic-Marko-Guduric-Vasilije-Micic.html

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...