Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    577

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

kk dubai samo da zameni prva dva slova i spreman je da nastupa kod nas u regionu.....kk udbai

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

a šta hvali nama

 

da se ne cima sa loptom previše, samo furiozna odbrana i ćoškarenje sa normom 80 posto iz 7-8 trojki.

Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

jel imaju i fiskulturnu salu tamo negde?

 

ćuti, nemoj sad i oni da krenu da ištu malu Arenu......biće rata

 

Ćoki već sortira foldere na Arapskom, piše saopštenje sa desna na levo.....zlu ne trebalo

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Pa ne, kontao sam da imaju salu u sklopu rezidencijalnog kompleksa. Kapacitet minimalan, za prisustvo neophodna adresa prebivališta i katastarski izvod, ionako to nije za nas običnu sirotinju.

  • +1 1
Link to comment

Pozdrav ljudi. Kapiram da je okej zapoceti bivstvovanje na ovom forumu predikcijom za osvajanje EL ove godine. Nemam vjerovatno previse znanja da bih potkrijepio predikcije, ali ono sto ja tipujem je da ce Fener osvojiti EL. Naime, iako je usao kao losiji na tabeli u playoff, pred utakmicu sa Monakom sanjah dva dresa, crveno-bijeli i plavo-zuti sa tim da je akcenat bio na ovom drugom (to vece se igrala prva utakmica u Monaku). Za sada kome god sam rekao za Fener, i ko je stavio na kladionici, dobio je. Da li ce i dalje predikcije piti tacne, ne znam, ali na osnovu toga, ocekujem finale OLY-FEN. Tesko ostvarivo, ali ipak je to samo jedna utakmica. 

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Borca said:

Sale Djordjevic navodno kandidat za trenera novog tima iz Dubaia, takodje se pominju i Svetislav Pešić, Sergio Scariolo i Xavi Pascual.

Znači svaki slobodni veliko ime.

Link to comment
4 hours ago, VuleJ said:

Pozdrav ljudi. Kapiram da je okej zapoceti bivstvovanje na ovom forumu predikcijom za osvajanje EL ove godine. Nemam vjerovatno previse znanja da bih potkrijepio predikcije, ali ono sto ja tipujem je da ce Fener osvojiti EL. Naime, iako je usao kao losiji na tabeli u playoff, pred utakmicu sa Monakom sanjah dva dresa, crveno-bijeli i plavo-zuti sa tim da je akcenat bio na ovom drugom (to vece se igrala prva utakmica u Monaku). Za sada kome god sam rekao za Fener, i ko je stavio na kladionici, dobio je. Da li ce i dalje predikcije piti tacne, ne znam, ali na osnovu toga, ocekujem finale OLY-FEN. Tesko ostvarivo, ali ipak je to samo jedna utakmica. 

Dobrodosao i tako to... Sve pet sto pises, ali Fener ima krater od glavnog trenera

Link to comment

^sharas nije lud trener ali ni f4 nije klasicno kosarkasko takmicenje za trofej

 

u jednoj tekmi je sve moguce, 4-5 lopti udje u kos na jednoj strani, na drugoj tri napada propadnu & prestane da bude bitno ko ima kakav sastav, ciji je trener bolji

 

real je veliki favorit ali je i f4 takmicenje gde veliki favoriti cesce gube, jer, jedna tekma

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Pa kacili su na EL sajtu jednom neke analize, tipa da u poslednjih 7-8 godina nikad ekipa koja je bila prva u regularnom delu nije uzela trofej. Uglavnom su uzimale ekipe od 3. do 6. mesta ako se ne varam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...