Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

68 members have voted

  1. 1. Ko ce se najvise radovati u Beogradu?

    • Fenerbahce
      28
    • CSKA
      6
    • Real Madrid
      8
    • Olympiacos
      10
    • Panathinaikos
      0
    • neko sesti
      16
  2. 2. Kako prolazi Crvena Zvezda?

    • maj, Arena, final4
      8
    • poslednja stanica playoff
      2
    • borba za playoff ali kao i prosle sezone za malo
      17
    • samo statista, topovsko meso
      41


Recommended Posts

42 minutes ago, Ratamahatta said:

3-0, Hezonja je utegao to sve sad, nece niko praviti faulove na 12 metara u bonusu i sutirati trojke u sedmoj sekundi napada, izvukli su pouke

Hezonja je kurac na bicikli...silovaće CMM Fakua, mnogo će se ljudi iznenaditi, može 3-0 samo za košarkaški Atletiko Bilbao da bude :coffee:

  • Haha 1
Link to comment
51 minutes ago, booyaka said:

Zapravo je CMM još bolje izdanje ove sezone na kecu od Fakua.


Kad bolje pogledam, neprecizno sam se izrazio, stvarno je ubedljivo najbolje tekme odigrao protiv vecitih™ :D

To mi je u sustini i uzorak, nisam pogledo skoro nista drugih tekmi, poceo sam tek tu pred kraj kad se odmotavalo

Link to comment
2 minutes ago, Valkyrie said:

Bugaran je

Nznm...ja obožavam instituciju teškog pleja, kepeci poput Facua i Yaga su zabavni, ali ne donose rezultat :coffee:

Link to comment

pao - makabi 3:1

u plejofu dolazi do izrazaja domaci teren, mislim da makabi ne poseduje grejtnes koji to moze da prevazidje; mozda dobiju jednu na ludilo bekova, mozda bude sweep.

 

real - dushkisti 3:1

mislim da real ovo vozi u trecoj brzini, jedina sansa za protivnika, ko god bio, je jedna tekma na f4. mozda se nadje jedan poraz u seriji.

 

monako - fener 3:1

mozda ode u 5x tekmi ali nesto mi se ne dojmi fener, nisam video puno puta da odigraju celu tekmu na visokom nivou

 

barca - oly 2:3

u sustini, nemam neki lud argument ovde, potpuno otvorena serija, koja izgleda kao 50-50, bilo da ode u 4 ili 5 komada.

Link to comment

Makabi sam očekivao, kao i to da neće Virtus niđe, taman i da su sa sedmog mesta ušli. Jedino sam očekivao da će Efes da se promuva do Reala.

 

Sad navijam da ne osvoji Real, a posle toga bi mogao i Monako da uzme.

Link to comment

3-6 i 4-5 ide u 5 tekmi

Navijam i ja za picku celavu duzme, ako ne on onda Kalenic. Ova druga dva kluba s prednoscu domaceg terena ne bih komentarisao 

Edited by Ratamahatta
Link to comment

Baskonija je baš gotivna ekipa, a dodatni razlog da se za njih navija je ovo sramotno Čovićevo pljuvanje Duška, ali teška priča da mogu Real da izbace.

 

Real i PAO sigurica, 4 tekme maks.

 

Monako verovatno u 5 jer će u Turskoj biti mnogo teško dobiti.

 

Barsa - Oli 50-50, navijam za Oli jer se manje razbacuju sa parama i igraju timski bez prave zvezde 

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 19. 4. 2024. at 22:25, booyaka said:

Zapravo je CMM još bolje izdanje ove sezone na kecu od Fakua.

Otkrice sezone, uz Monekea i Kordinijea

Link to comment

na stranu sto je robia imao trogodisnji kontinuitet, sa sve nosiocima i 20+ miliona budzetom.. 

super trener je uspeo da pojebe™ super kompjuter koji je sa 50k kombinacija, 3 kola pre kraja el, partizanu davao 58% sansi da ce upasti u prvih 10, dok je prvi sledeci kandidat imao 18%..

da ne govorim, da sa tim kontinuitetom sa sve nosiocima i 20m budzeta, bi zavrsilo el vec 3 kola pre kraja da nije bio uveden play in..

image.thumb.png.882c9764a39a1966cd57bebc2d7b4705.png

Svaka cast..:fantom:

 

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...