Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Just now, booyaka said:

Nepopularno mišljenje o Petruševu je da je dobro što je otišao sad u NBA. Jasno se od Mega dana da on sebe vidi tamo i samo tamo. Verovatno se više obradovao u tih par nedelja i minuta nade u NBA nego kada je bio deo tima koji je osvojio titulu u EL iako je doprinos bio sličan u oba slučaja.

 

Sad kada je i definitivno udario u zid koji su svi sem njega videli, valjda će da se pomiri da je sa NBA gotovo i se okrene evropskoj košarci i reprezentaciji.

Link to comment
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    580

  • booyaka

    369

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

Just now, Jimmy Kowalski said:

Nek neko posalje Filipu broj policije. To prvo da memorise ..

 

ne verujem da će mu trebati, tamo je pravnija država nego ovde. klubovi ne huškaju igrače i huligane.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

ne verujem da će mu trebati, tamo je pravnija država nego ovde. klubovi ne huškaju igrače i huligane.

Tamo je jedina gora atmosfera pred i za vreme derbija nego kod nas. Mi tek treba da doguramo do mreža i totalnog prekida bez vraćanja na teren. 

Link to comment
12 hours ago, *edited by mod said:

Tamo je jedina gora atmosfera pred i za vreme derbija nego kod nas. Mi tek treba da doguramo do mreža i totalnog prekida bez vraćanja na teren. 

 

to baš nema nikakve veze sa targetiranjem igrača što nije potpisao za klub. tamo rutinski veliki igrači prelaze iz oly u pao i obrnuto, ima niz primera. 

 

igrači su u grčkoj svetinja

 

 

Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Tamo je jedina gora atmosfera pred i za vreme derbija nego kod nas. Mi tek treba da doguramo do mreža i totalnog prekida bez vraćanja na teren. 

 

Dokle god je Slukasov dres i dalje pod svodovima dvorane Mira i prijateljstva za mene ce tamo biti normalnija sportska atmosfera...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Eleniko said:

 

to baš nema nikakve veze sa targetiranjem igrača što nije potpisao za klub. tamo rutinski veliki igrači prelaze iz oly u pao i obrnuto, ima niz primera. da ne pominjem igranje za šiptarske klubove /istanbulski evroligaši/

 

igrači su u grčkoj svetinja

 

srbija jedino mesto gde se slavi životinja odbegla iz džungle kako pokušava da osakati srpskog igrača.

 

Prelazili su i ovde iz jednog u drugi tim pa se nikom nije nista desilo van terena. Čak i Lesoru kog su po internetu hrabra deca i matorci razvlačili pretnjama kako neće smeti da izađe u grad nije imao ni najmanju neprijatnost. Jedino što pamtim je da su Guroviću i Kaliniću crtali grafite ispred gajbe.

 

A ovo zadnje ću da otpišem na to da te malo uhvatilo sunce kad je svanula zlatna zora.

Link to comment

ne moraš ništa da otpisuješ što se mene tiče.

 

nije to neka tajna da je između ostalog i lična bezbednost bila razlog da se ne vraća u srbiju. 

 

skroz ga razumem.

 

uskoro će da bude da nije bilo nikakve kampanje protiv njega i da je ciganija sve izmislila.

 

realno, jedna od odvratnijih epizoda nasilništva u srpskom javnom prostoru ove godine. i devojku su mu razapinjali.

Link to comment
9 minutes ago, Eleniko said:

ne moraš ništa da otpisuješ što se mene tiče.

 

nije to neka tajna da je između ostalog i lična bezbednost bila razlog da se ne vraća u srbiju. 

 

skroz ga razumem.

 

uskoro će da bude da nije bilo nikakve kampanje protiv njega i da je ciganija sve izmislila.

 

realno, jedna od odvratnijih epizoda nasilništva u srpskom javnom prostoru ove godine. i devojku su mu razapinjali.

Debelo preteruješ po pitanju lične bezbednosti. A da će ga po netu verovatno zauvek razvlačiti to stoji, mada je pokrenuto sa onom Čovićevom glupostarijom koja mu je za sad nažalost obeležila karijeru.

 

Jednostavno, kad nije imao EL ponudu došao je u Zvezdu jer mu je to bila najbolja opcija da nekako dobaci do NBA, sad je dobio ugovor (po svim izvorima vrlo izdašan) na tri godine u timu koji se uvek mota oko trofeja i naravno da mu nije palo na pamet da se vraća u Srbiju. 

 

Što se njega tiče više me zanima da vidim kako je taj sudar sa realnošću uticao jer i kada je igrao za Zvezdu, osećala se ta neka Mega™ kurcobolja u smislu "Ja sam ovde samo dok ne zapalim preko" ako je uspeo da se izleči od toga biće paklen igrač.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...