Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Naz Mitrou-Long (ima i Grcki pasos) koji ne dobija mnogo prilike u Zalgirisu navodno moguce pojacanje Olimpijakosa, po informacijama timovi pregovaraju oko tog potencijalnog transfera.

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    580

  • booyaka

    369

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

U Lionu već drugi OT :D

 

Edit, Asvel dva puta pri kraju vodi +3 i prime trojku za izjednačenje umesto da prave faul :isuse:

Edited by assignment
  • Haha 1
Link to comment

Na kraju dobi Bajern ludu utakmicu 101:100 protiv Asvela u novoj hali,za malo tri OT da sudije nisu svirali taj faul, a mogle su komotno da preskoče...

Edited by assignment
  • +1 1
Link to comment

Ja se slazem s predlogom, preglupo pravilo, posebno u ovoj interpretaciji.

 

I inace bih izmenio jedno 10 sudijskih pravila, jer mi se sere od toga kuda evropska kosarka ide. Postalo je zabranjeno braniti sut za tri poena.

  • +1 3
Link to comment

Potpuna budalaština. Orošle godine je bilo slično, Valensija protiv nekoga, nadao sam se da će da koriguju posle toga.

Prvo pravilo koje mi je smetalo od kako sam počeo da pratim košarku je postavljanje za faul u napadu. Ovi ne da nisu to ukinuli, već poklanjaju bacanja za nešto što nema nikakve veze čak ni sa igranjem odbrane. Doduše, gledao sam skoro Laurija kako se postavlja Lebronu u punoj brzini. Hrabrost vredna divljenja. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...