Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A, ok, propustio sam taj deo :D jeste, nista mu nismo mogli, jedino sam se nadao nekim promasenim bacanjima posto mu nisu jaca strana ali ih je protiv nas pogadjao, bijednik :dry:

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    580

  • booyaka

    369

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

12 hours ago, FPLS said:

 

Nisam gledao, ali tesko da ih je on usrao sa 24 poena uz vrhunske procente, 4 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte :D

 

majk ne deli tvoje mišljenje

 

 

Link to comment

Istini za volju ovo je napisao posle 1. cetvrtine (znam jer sam gledao utakmicu i skrolovao po tviteru jer sam idiot), koju je Mirotic stvarno sabio, mislim da je imao 12 poena bez promasaja

Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

Istini za volju ovo je napisao posle 1. cetvrtine (znam jer sam gledao utakmicu i skrolovao po tviteru jer sam idiot), koju je Mirotic stvarno sabio, mislim da je imao 12 poena bez promasaja

U tom slučaju je prozivka za promaseno kucanje. Koje je stvarno bilo WTF

Link to comment

Klubovi i Evroliga postigli dogovor: Uvodi se seleri kep, biće drugačije u odnosu na NBA ligu

 

“Biće to fer-plej pravila, biće drugačije. Ključ je u tome da kontrolišemo troškove i ograničimo sumu koju klubovi mogu da troše na igrače. To nije lak proces, ali kada se uvede lako ga je kontrolisati. Biće reči o igračima koji su zvezde, ali i mladim igračima. Nije ovo “kopi-pejst” iz NBA lige. Ne možemo to da uradimo. Ali naši zaposleni su uradili sjajan posao sa ovim pravilima. Proverili smo sa klubovima i mislim da smo uspeli da se nađemo na sredini, tako da klubovi budu srećni, a mi dobijemo šta smo hteli”, zaključio je Motiejunas.


https://meridiansport.rs/kosarka/evroliga-seleri-kep-plate-ogranicenje/ 

Edited by Borca
Link to comment
Just now, Borca said:

“Biće to fer-plej pravila, biće drugačije. Ključ je u tome da kontrolišemo troškove i ograničimo sumu koju klubovi mogu da troše na igrače. To nije lak proces, ali kada se uvede lako ga je kontrolisati. Biće reči o igračima koji su zvezde, ali i mladim igračima. Nije ovo “kopi-pejst” iz NBA lige. Ne možemo to da uradimo. Ali naši zaposleni su uradili sjajan posao sa ovim pravilima. Proverili smo sa klubovima i mislim da smo uspeli da se nađemo na sredini, tako da klubovi budu srećni, a mi dobijemo šta smo hteli”, zaključio je Motiejunas.


https://meridiansport.rs/kosarka/evroliga-seleri-kep-plate-ogranicenje/ 

Pripreme za ulazak Emirata.

Link to comment

Jurolig je ove sezone opaka zajebancija..Danas su sve tekme bile neizvesne do poslednjeg napada bukvalno. 

 

Zli ljudi bi mogli da pomisle da to ima veze i sa izbacivanjem ruskih ekipa..

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Poceko dobio u Kaunasu.

bojim se da će u konačnici ovaj poraz preskupo koštati žalgiris

lion nema materijala za više od 12 mesta, ako i toliko

Link to comment

Mirotije muceni...mogao si da se baskaris kod nas sa skorom 2-3 ..ovako ides na 1-4. 

 

Armani je na kraju regularne sezone proletos, uz nas, igrao najbolju kosarku..kasno pale.

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...