Jump to content
IGNORED

Euroleague


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    580

  • booyaka

    369

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

35 minutes ago, goofs said:

Njima treba neko ko ce da igra odbranu, ponajbolje na poziciji trojke posto je Papajpetre povredjen. Nan to nije.

Džastis Vinslou na primer bi bio kec na 10 ovom timu PAO.

 

Svakom timu ruku na srce.

 

Nego ja zaboravih da je i Kajl Gaj tamo...

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Sta je sa onim sudanskim plejom iz cikaga? Navodno je odbio da bude prvi plej u Baskoniji a Čikago ga zvanično katovao pre 10 dana.

Nema novosti za sad.

 

Preporučio sam ga klubu ali su inicijalno odbili preporuku.

Edited by Milošica
  • Tužno 1
Link to comment

Ala je Mirotic usrao Olimpiju večeras. Promašio kucanje sam kao duh u prvom poluvremenu, posle sekvenca sa izgubljenom loptom, promašenim bacanjem na tehničkoj I loptom koja mu prolazi kroz ruke i noge. Sve to u crunch time.

Link to comment
17 minutes ago, *edited by mod said:

Ala je Mirotic usrao Olimpiju večeras. Promašio kucanje sam kao duh u prvom poluvremenu, posle sekvenca sa izgubljenom loptom, promašenim bacanjem na tehničkoj I loptom koja mu prolazi kroz ruke i noge. Sve to u crunch time.

 

Nisam gledao, ali tesko da ih je on usrao sa 24 poena uz vrhunske procente, 4 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte :D

 

Njihov problem je nepostojeca produkcija sa bekovskih pozicija. Beron povredjen, Pengos ne moze da se sastavi, a Lo i Hol su mediokriteti. Mesina pokusava neke vratolomije sa Melijem na 3 i Sildsom na 2, ali verovatno mu se sprema svilen gajtan. 1-4 u El i vec dva poraza u prvenstvu.

Link to comment
9 minutes ago, FPLS said:

 

Nisam gledao, ali tesko da ih je on usrao sa 24 poena uz vrhunske procente, 4 skoka, 3 asistencije i 2 ukradene lopte :D

 

Njihov problem je nepostojeca produkcija sa bekovskih pozicija. Beron povredjen, Pengos ne moze da se sastavi, a Lo i Hol su mediokriteti. Mesina pokusava neke vratolomije sa Melijem na 3 i Sildsom na 2, ali verovatno mu se sprema svilen gajtan. 1-4 u El i vec dva poraza u prvenstvu.

Pogledaj zadnja 3-4 minuta kada se činilo. Pre toga je izmislio trojku iz loseg napada i vratio ih u igru ali nakon toga potop.

Link to comment
10 hours ago, Eleniko said:

herojski igra makabi. večeras mi posebno drago zbog jasiela koji se ovde jako potcenjuje.

 

Gde se potcenjuje, ja sam se bas nadao da njega nekako dovucemo kod nas, dobar je bio u Valensiji prosle sezone.

Link to comment
Just now, Lord Stef said:

 

Gde se potcenjuje, ja sam se bas nadao da njega nekako dovucemo kod nas, dobar je bio u Valensiji prosle sezone.

 

naravno da je bio dobar, u obe utakmice sa kkp koje je valensija dobila je iškolovao lesora.

 

nego sam ovde bio napušen od poznavalaca kada sam pitao što ga niste doveli a kukate na rupu pod košem

 

pritom je bio podatak da u makabiju igra za 650.000

 

ne, samo nebo. ili nebo ili smrt.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...