Jump to content
IGNORED

Euroleague (sve sezone)


cvrlle

Ko ce se najvise radovati u Beogradu?  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Borca

    579

  • booyaka

    368

  • MiddleClass

    326

  • Ratamahatta

    285

Just now, Joe D said:

a izgleda da po njima da drzava vraca doprinose za zvezdu

 

to je zato sto je covic platio porez na vreme, a ostoja nije, pa sad placa mora da placa doprinose za oba kluba.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Kreuz said:

Ugledni sportski časopis iz Španije, zanimljivo...

 

Evo članka BasketNewsa iz februara 2022. u kojem se navode budžeti za sezonu 2021/2022.

 

https://basketnews.com/news-159564-euroleague-team-budgets-2021-22-three-dominant-clubs.html

 

Ne ulazeći u istinitost ovih cifara, imamo zanimljivu situaciju da svi timovi imaju do u cent isti budžet i za tekuću 2022/2023 sezonu.

Partizan je preuzeo Zenitov budžet do u cent.

Valencia je preuzela Unicsov budžet do u cent.

Kod Zvezde ima izvesnih odstupanja, domaćinski se posluje.

 

Pa dovoljno je pogledati budzet Baskonije. U originalnom tekstu za Baskoniju nije stajalo nista, dakle nema podataka, te su stoga stavljeni na poslednje mesto, pa je onda ko god da je radio ovaj fotoshop samo stavio Spancima 200k manji budzet od Zvezde i zavrsio posao :D Mislim Baskonija sirotinja ima budzet 7.5 miliona, mos misliti...

Link to comment

Samo za publiku nisam bio siguran da sam lepo pročitao sa usana :D ali znači jeste time počeo...

Suludo potpuno, nit je trebalo da hvata za nogu Nbajea, nit da napravi dramu kad su tako seljačku foru videli i svirali...

Link to comment

:laugh::ziga:

Morao sam da premotam, gledao sam pola cetvrtine

Teo vec jedno 3 godine izgleda kao da spava u bacvi, a sad se tako i krece i ponasa, njegova gradja vise morfoloski ne odgovara kosarci. Treci brat Galager 

Edited by Plajvi
  • +1 1
Link to comment

Sta pocini Javor na ovoj utakmici, ovo nisam odavno video.:lolol:

 

Jos kazem zeni kad je Micic ostavio Plajsa na zicer - pazi sad Javora, svirao je faul odbrane a onda ce kao da pogleda snimak i da promeni odluku u faul u napadu.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...