Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2017/2018


Cash

Recommended Posts

  • Replies 611
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    46

  • borris_

    39

  • Lancia

    35

  • renne

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da se za nas zemlje trećeg sveta situacija ne menja,ista meta isto ostojanje ali timovi koji su drugi i treći u nekim ligama njima će biti teže

 

A osmina lige evrope nikad jača

 

Šteta, zvezdi je baš trebao jedan kvalitetan protivnik ,onako da nas prodrma, da vidimo gde smo 

Link to comment
24 minutes ago, Fakundo Sava said:

Mislim da se za nas zemlje trećeg sveta situacija ne menja,ista meta isto ostojanje ali timovi koji su drugi i treći u nekim ligama njima će biti teže

 

A osmina lige evrope nikad jača

 

Šteta, zvezdi je baš trebao jedan kvalitetan protivnik ,onako da nas prodrma, da vidimo gde smo 

Овако и ја нешто разумем.

Link to comment




 
A osmina lige evrope nikad jača



Hmm, ne znam. mozda... Po imenima? al propali Milan, smotani Arsenal i neki spanci kojih uvek ima ko gova.. mi ne zvuci bas nesto jako. Ok, mozda je Borusija trenutno i druga u Bundes ali to nije merilo necega. Sporting, Rusi... ok mozda si u pravu ipak [emoji38] Ima timova koji igraju fudbal a i jer nema Rumuna i ostale buranije :fantom:
Link to comment

Gledam ždrijeb i kontam kako nije svako talija kao portugalski šibicar da do evropskog trofeja kao najozbiljniju prepreku ima Iaga Aspasa i Johna Guidettija.

 

Milan, u nekoj kasnijoj fazi Atletico/Borussia D/Lazio/Lyon. Atletico je realno CL nivo zadnjih 8, posebno sa Costom, no imali su neku glupu polusezonu u Evropi i zato su među za klasu-dvije lošijim takmacima.

 

Arsenal nema špica za Evropu do povratka u pojam ubijenog Lacazettea jer Welbeck jednostavno nije centarfor. Odbrana nam je raspad, bukvalno svako nam može dati gol samo ako to želi. Ako prođemo Milan, biće to veliki uspjeh.

Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Ma daj, igrate protiv Susa i Borinija, rastavićete ih.

 

Mi nećemo da igramo odbranu ove sezone, ono, k'o što Jehovini svjedoci neće da prime transfuziju. Gattuso je konsolidovao Milan koji ima dovoljno kvalitetnih igrača u svim linijama da nam da po repu, a kod nas ne možeš dvije utakmice spojiti da valjaju, u gostima čitavu sezonu imamo šest pobjeda računajući Zvezdu, BATE i Ostersunds.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...