Jump to content
IGNORED

US Open 2017


Timmy

  

12 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?

    • Muguruza
    • Pliskova
    • Svitolina/Venus/Konta/Halep/
    • neka sedma


Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    70

  • Cash

    34

  • Grandilof

    19

  • mlatko

    13

Top Posters In This Topic

Meni po ponašanju, i po stavu na terenu. Ne drami, udari pa ako prođe prođe

 

Danas sam je u stvari prvi put video da je malo više nervozna i da joj dosta znači što je pobedila

 

 

bobami Coco kad popizdi popizdi..izlomila je gomilu reketa do sad a i svadja se sa sudijama,nervozna je dosta..

 

paz ovo npr

Link to comment

Oče naš, Koji si na nebesima, da se sveti ime Tvoje; da dođe Carstvo Tvoje, da bude volja Tvoja, i na zemlji kao na nebu. Hleb naš nasušni daj nam danas; i oprosti nam dugove naše, kao što i mi opraštamo dužnicima svojim; i ne uvedi nas u iskušenje, no izbavi nas od zloga. Jer je tvoje carstvo, i sila, i slava u vekove vekova. Amin.

x100

Link to comment

Nije Federer bio ko posran. On je jasno pre početka turnira rekao da nije spreman i da ne očekuje borbu za trofej. Cak je rekao sinoc da je bez obzira na sve zadovoljan i lepo cestitao Delpu za kog je rekao da je bio bolji.

Link to comment

A zanima me zašto ta priča "Delpo će sad biti umoran, nema šansi protiv Nadala"?

Pa jebat ga, dva dana ima da se odmori, vrhunski je sportista, to mora da mu bude dovoljno. Ako izgubi, to će biti isključivo zasluga Nadala, nikakav umor nije opravdanje.

Link to comment

A zanima me zašto ta priča "Delpo će sad biti umoran, nema šansi protiv Nadala"?

Pa jebat ga, dva dana ima da se odmori, vrhunski je sportista, to mora da mu bude dovoljno. Ako izgubi, to će biti isključivo zasluga Nadala, nikakav umor nije opravdanje.

+1

Sanse Del Potra su ne vise od 20 posto, jednostavno Nadal vraca sve. (mislim, daj boze da gresim)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...