Jump to content
IGNORED

Championship 2017/2018


Mercuzzio

Recommended Posts

Villa zasluženo iako deluje da je Middlesbrough pokraden za crveni. Nisam siguran i da bi bio gol da nije dirao loptu golman pošto je iza njega bio igrač odbrane koji je mogao da interveniše.

Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    49

  • MiddleClass

    45

  • Mercuzzio

    37

  • renne

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, MocaVukotic said:

ne znam je li to bila materijalna povreda pravila, možda može boro da traži poništenje meča.

NIje...

 

Mada bi ja zbog ovog Deana suspendovao zauvek i polio katranom i perijem...

 

Ao je karton, onda je crveni... Žuti, prosto ne može biti, nikako... Manje i kontraverze bilo da ništa nije svirao...

Link to comment

Golman van kaznenog je kao i bilo koji drugi igrač. A direktan crveni je ako je "obvious goal-scoring opportunity". Ovo bi trebalo da je to tako da je morao da bude crveni

Link to comment

Šta je nesrećni Scunthorpe ispromašivao sve večeras... Da su imali krštenog napadača opet bi bilo 2:2 kao i u prvoj utakmici. Ovako Rotherham - Shrewsbury na Wembley u sledeću nedelju.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni ova utakmica danas u najavi interesantnija od one u Kijevu. zadnjih 5-6 godina Fulham ima bolji skor 6:1:3 ali ova danas je drugacija utakmica.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...