Jump to content
IGNORED

Championship 2017/2018


Mercuzzio

Recommended Posts

2 minutes ago, renne said:
15 minutes ago, Mercuzzio said:
 
Meni su Sunderland, Charlton i Middlesbrough uvek bili sinonim za bezmudi i loš fudbal

Pogotovo Boro

AJde, ne sećate se Boroa iz vremena, Žunjinja, Džimi Flojda, Viduke... Finale kupa UEFA se ne dostiže bezmudom igrom...

 

Meni je Boro uvek bio simpa...

Link to comment
  • Replies 472
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    49

  • MiddleClass

    45

  • Mercuzzio

    37

  • renne

    27

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa imao je svaki od ovih timova 2-3 sezone kad su bili zabavni. Sunderland sa Phillipsom i Quinnom, Middlesbrough onda kad je kupovao sve šta je stigao. Od Juninha, preko Ravanelija, Bokšića, Branka, Feste i Ince-a. Charlton... dobro Charlton nije imao. Ali generalno su smor timovi

Link to comment
AJde, ne sećate se Boroa iz vremena, Žunjinja, Džimi Flojda, Viduke... Finale kupa UEFA se ne dostiže bezmudom igrom...
 
Meni je Boro uvek bio simpa...
Šta je jedna sezona u odnosu na večnost
Link to comment
3 hours ago, Mercuzzio said:

 

A Fulham je imao ludačku seriju, ali je zapeo protiv QPR i Brentforda kod kuće i to ih je ba kraju koštalo. Protiv Derbija mogu da dobiju ali i Middlesbrough i Villa su jači. Da ne spominjem na šta će Fulham da liči čak i da udje u PL. Pola tima su im igrači na pozajmici (Mitrović, Piazon, Christie, Target, Kalas)


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

ljudi su imali 23 tekme bez poraza, moralo je negde da zapne... 46 utakmica u sezoni ima ova liga...

 

i uopste se ne slazem da su boro i villa jaci. mozda imaju iskusnije i namazanije igrace ali ih fulham sije za dve duzine kad je igra u pitanju.

 

ne zvuci li ti logicno da otkupe mitra i targetta, verovatno i kalasa i piazona ako budu hteli, ako udju u premiership? po mom misljenju, ovaj njihov sadasnji tim uz dva jaka pojacanja na stoperu i desnom krilu bi izborio opstanak bez problema sledece sezone.

Link to comment

niko ne menja trenere koji im donesu tolike pare ulaskom u premier ligu. osim porodice pozzo. ja bar ne pamtim nijedan slucaj osim njih.

Link to comment
 

ljudi su imali 23 tekme bez poraza, moralo je negde da zapne... 46 utakmica u sezoni ima ova liga...

 

i uopste se ne slazem da su boro i villa jaci. mozda imaju iskusnije i namazanije igrace ali ih fulham sije za dve duzine kad je igra u pitanju.

 

ne zvuci li ti logicno da otkupe mitra i targetta, verovatno i kalasa i piazona ako budu hteli, ako udju u premiership? po mom misljenju, ovaj njihov sadasnji tim uz dva jaka pojacanja na stoperu i desnom krilu bi izborio opstanak bez problema sledece sezone.

 

Boro i Villa imaju iskusnije trenere koji vrlo lako mogu da odrade Fulham kao što je Birmingham. Zato sam napisao da je dobro što igraju prvo sa Derbijem. To može da se dobije. Posle, jedna utakmica, može svašta da bude, ali su i Boro i Vila preiskusni timovi sa dosta igrača sa PL iskustvom što mnogo znači.

 

A što se kupovine igrača tiče, ove sezone je frka neka bila sa kupovinom igrača. Nisu gazde dovele igrače koje je Jokanović hteo... logično je da se kupe igrače na pozajmici, ali nikad se ne zna sa upravom koja hoće sada Wembley da kupi.

Link to comment

Јокан и Митар су преживели један џинкс са играчем и тренером месеца, два су била превише.

 

Сада ћемо да видимо од чега је Јокан. Све се сложило: и рекордна серија и гол у последњој секунди за нерешено и пораз у најважнијој утакмици сезоне... Све су окусили, све сада знају како је - према томе, само да их искулира и добијају они ово лаганезе. А ако испадну од Дербија, онда знамо да је Јокан још зелен. 

Link to comment

Na konto iskustva i znanja prednost dajem Avili, svu sreću želim Jokanu I ludom Mitru. 

 

Zanimljivije su mi ove predstojeće tekme od polufinala LS :)

Link to comment

Brentford-Doncaster, u poslednjem kolu L1, 2013. godine, je jedan od najuzbudljivih meceva koje sam gledao. Domacin juri pobedu za direktan prolaz, dok je gostima dosta da ne izgube. Brentford masi sve i svasta i prima gol iz kontre, u 96. minutu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...