Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Klop je car i mnogo mi je drago što je u liverpulu! 

 

U nekom ozbiljnijem klubu realno ne bi dugo poživeo i ostali bi uskraćeni za sate i sate vrhunske zabave -_-

Link to comment

+Klop je derpe, sto je izveo Morena  :lolol:

 

Morao je da izvede i njega i Coutinha, inače bi bilo 6-3. Raspali su se bezveze u drugom poluvremenu, potcenili Sevilju samo zato što je bila očajna u prvom.

 

Samo se nadam da neće sad da ga osudi na 6 meseci van prvog tima kao prošle sezone <_< Ako protiv Čelsija bude počeo Robertson na LB, ili nedajbože Milner, Moreno će da spakuje kofere i otkupi sam svoj ugovor u januaru, kao Neimar.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kako bi voleo da vidim statistiku koliko je bodova ovaj prevarant prosuo u drugim poluvremenima. Boleo bi me kurac da ga sutra otpuste i zamene nekim Toni Pulisom. Neka nabije svoju harizmu gde sunce ne sija.

Link to comment

Pitaju Lamparda za treći gol, on kaže da je i za to kriv Moreno :lol: Kao, bili su u šoku zbog njegove dve greške pola sata ranije pa nisu mogli da odbrane korner.

 

Kako vole da zapišavaju tog nesrećnika, uopšte mi nije jasno odakle im toliko strasti za hejt. Cele sezone čovek igra praktično besprekorno, sad su jedva dočekali...

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...