Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

U poslednjih desetak godina u evropskim nokaut takmičenjima 21 : 4 za Primeru...

 

 

yI71OR0.jpg?1

 

 

... od sutra 22 : 4

Edited by Mark Rothko
Link to comment
  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Tri remija od četiri meča.

Podatak koji baš ide u korist obožavatelja PL.:1_grinning:

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

To je uglavom prepepovska era, sve manje relevantna za moderan nba.

 

A i oni odmaraju zimi zato što su mekani, a mi igramo još više u inat i zbog tradicije tvrdoće.

Link to comment
1 hour ago, radnik said:

Aloooo, pa bili su u istoj grupi. 2-2, 3-3 pojedeni i rastavljeni na proste cinioce, obe puta. Dajte Sevilju.

 

i jedna uteha od trenera, nista se posebno nije desilo ili moja slavna proslost: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."

Ako, nek ih kara kad su glupi, ja da sam vlasnik Junajteda, leteo bi odmah posle konferencije za stampu.

 

edit: u PSG :tongue: 

Edited by Majo
Link to comment
9 hours ago, ArleKino said:

 

Ne, ja odbijam vjerovati da je on ovo stvarno rekao.

 

Sto? Preuzeo je odgovornost i rekao da je tri puta izbacio Junajted. Ali ne vidite vi to od hejtovanja. :fantom:

Link to comment

Ja bih vec danas mogao da stavim pare na taj ishod, na italijanske guzove i palamudjenje, preko neke Sevilje, do finala i tamo slavni raspad sistema.

Link to comment
Just now, goofs said:

Ja bih vec danas mogao da stavim pare na taj ishod, na italijanske guzove i palamudjenje, preko neke Sevilje, do finala i tamo slavni raspad sistema.

Sto bih voleo da neka Sevilja osvoji LS :fantom: 

btw, ne verujem da ce iko biti srecan da izvuce Sevilju, em su specijalisti za kup takmicenja, em je neuspeh da bas ispadnes od njih.

 

Link to comment

Pa ne bih rekao da ima apsolutnih favorita, ali bih rekao da su Siti, Real i Bajern definitivno bolji, mozda i Barsa ako prodje veceras. Meni je i Totenhem bio bolji u dvomecu ali su ispali na...iskustvo/gluposti/pritisak/nemam pojma ni sam kako.

 

Btw, nemam nista protiv Sevilje, neka osvoje slobodno, ali mi se cine kao najslabija ekipa u 1/4f, uz to ih vodi i Montela koji nema neko iskustvo u LS.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...