Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Kad spominjemo NBA ligu koja je ove sezone imala pet predstavnika, u ždrijebu su (bar još neko vrijeme) ostala još tri. Ako Chelsea, kako se očekuje, ispadne, ostaju Pepov City i Kloppov Liverpool kao dvije najbolje i najnapadačkije ekipe iz NBA.

 

Mourinho, kao što sam valjda i rekao nakon prvog meča, ispada nakon povoljnog rezultata u gostima treći put zaredom u Ligi prvaka (Atletico, PSG, Sevilla). Ne znam kako je moguće da se potroši toliko para, a da igra liči na ovo večeras.

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Borise, nešto mi se priviđa Murinjo kod vas dodgodine... Žao mi je :(

Nece valjda.

 

Jednom je odbio, nadam se da je doslijedan.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

Kad spominjemo NBA ligu koja je ove sezone imala pet predstavnika, u ždrijebu su (bar još neko vrijeme) ostala još tri. Ako Chelsea, kako se očekuje, ispadne, ostaju Pepov City i Kloppov Liverpool kao dvije najbolje i najnapadačkije ekipe iz NBA.

 

Da, ali u tom slucaju u cetvrtfinalu ostaje spanskih 3. A kako moze Liverpul biti bolji od tima koji ga je nadigrao koliko juce i koji je ispred na tabeli?

Edited by Meazza
Link to comment
5 minutes ago, Meazza said:

 

Da, ali u tom slucaju u cetvrtfinalu ostaje spanskih 3. A kako moze Liverpul biti bolji od tima koji ga je nadigrao koliko juce i koji je ispred na tabeli?

U fudbalu ne važi ako je A bolje od B, a C od A, onda je C bolje od B. Neko nekome prosto više leži. 

Link to comment
10 minutes ago, Meazza said:

Da, ali u tom slucaju u cetvrtfinalu ostaje spanskih 3. A kako moze Liverpul biti bolji od tima koji ga je nadigrao koliko juce i koji je ispred na tabeli?

 

OK, haj'mo reći onda dva tima sa najboljim i najraznovrsnijim napadom u Engleskoj. :D 

 

Liverpool, mislim, jest bolji od Uniteda, ali je Mourinho u subotu taktički odradio Kloppa.

Link to comment

Aloooo, pa bili su u istoj grupi. 2-2, 3-3 pojedeni i rastavljeni na proste cinioce, obe puta. Dajte Sevilju.

 

i jedna uteha od trenera, nista se posebno nije desilo ili moja slavna proslost: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."

Edited by radnik
Link to comment
17 minutes ago, radnik said:

"I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."

 

Ne, ja odbijam vjerovati da je on ovo stvarno rekao.

Link to comment
2 minutes ago, ArleKino said:

 

Ne, ja odbijam vjerovati da je on ovo stvarno rekao.

:D oprostice mu njegovu sjajnu proslost  (a svoju ruznu? jbga tako ispada da je, a znamo da nije)

nevidjeni egomanijak, ja ne gubim, ovaj(vas) klub je izgubio. Nije do mene, do kluba je.

Link to comment
5 minutes ago, radnik said:

:D oprostice mu njegovu sjajnu proslost  (a svoju ruznu? jbga tako ispada da je, a znamo da nije)

nevidjeni egomanijak, ja ne gubim, ovaj(vas) klub je izgubio. Nije do mene, do kluba je.

 

Fergie sad uključio hair-dryer kod Woodwarda: "Je l' to on meni nešto? Jesam vam rek'o da je Moyes bolje rješenje, pizda vam materina!"

Link to comment
55 minutes ago, Meazza said:

 

A kako moze Liverpul biti bolji od tima koji ga je nadigrao koliko juce i koji je ispred na tabeli?

 

Prosto je to. Klop je luzer, naravno da će da izgubi kad je bitno. Ali ovako generalno su paklena ekipa pa mogu da vidim kako idu čak i do finala.

U kojem bi rutinski izgubili pošto je klop luzer, ali avaj...

Edited by Ruxin
Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Kad spominjemo NBA ligu koja je ove sezone imala pet predstavnika, u ždrijebu su (bar još neko vrijeme) ostala još tri. Ako Chelsea, kako se očekuje, ispadne, ostaju Pepov City i Kloppov Liverpool kao dvije najbolje i najnapadačkije ekipe iz NBA.

realno su imali i najlakse protivnike od svih ekipa.

Link to comment

Koga Ruxin hvali, ni ispadanje iz top four mu neće teško pasti :sad: 

 

Flopara je ove sezone u 4 (četiri!) meča protiv večerašnjih andaluzijsko-mankunijanskih jebivetrova zabeležio ukupno nula pobeda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...