Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

37 minutes ago, radisa said:

Jupp je hteo u penziju...

 

Ali je ipak bio malo razocaran. A sada kada je jos blize smrti i dosao da samo zakrpi sezonu nakon sto su otpustili Karla. Sada Rumenige a pogotovo Henes mole na kolenima da odradi i sledecu je ne vide solidnu alternativu koja ne bi bila veliki rizik...

 

Tuhel bi preuzeo i to bi moglo da funkcionise sa Rumenige ali nikako sa Henesom, koji kao osudjen kriminalac se vraca u klub i jase li jase... Umrece u fotelji...

Edited by assignment
Link to comment

Oko Pepa u Bajernu, slusao sam ga jednom i on sam je bio pola-pola da je (ne)uspeh. Otprilike ... osvojili smo 3 titule, 2 kupa, bilo je nekih sjajnih meceva, neki igraci su napredovali, fin tim ostavljam ... ali nisam doveden zbog toga, vec lige sampiona, a nismo igrali cak ni finale, kamo li uzeli.  Pep je tu po meni posten i korektan, a inace sve izjave javne su mu manje-vise OK. Nisam ga voleo u Barsi, jednostavno ono vrtenje lopte u beskonacnost je smaracko, za mene. Sad ima mnogo manje toga, a vise direktnog fudbala. OK lik, a trener bez sumnje vrhunski.

Link to comment

Pepu će bajern svakako ostati kao najveća mrlja u karijeri, ali to više govori o pepovom majstorstvu nego o njegovom vremenu tamo.

Uostalom pitajte bilo kog navijača bajerna da li bi ponovo prihvatio pepa oberučke.

Link to comment
1 hour ago, Ruxin said:

 

Lol, mogo je i poch imati pun kufer trofeja da je vodio dudelanž umesto totnema :fantom:

 

Ali jes pogubio gomilu finalu, to mu priznajem.

 

Ne zajebavaj, uzeo je titule sa umrlom Borussijom i sa legendama fudbala tipa Neven Subotić, Lucas Barrios, Sebastian Kehl, Roman Weidenfehler dvaput ostavio Juppa iza sebe - prvi put kad je Jupp vodio Middlea, a drugi put kad je Jupp naslijedio Van Gaala. Drugi put je ugazio Bayern u finalu kupa 5-2.

 

Poch je gubio utrku za titulu sa Leicesterom, Conteom...a jedino finale mu je ono u kojem ga je uzeo Mou.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Da lebaca mu, sad se setih, taj usiljeni transfer sa Jupa na Pepa je jedan od vecih WTF momenata u Evrofudbalu. Verovatno bi Bajern imao jos koju LŠ da se nisu pravili pametni.

 

Sigurno, sta se tu pitaju Real, Barselona i Juventus... Jup bi to rutinski uzeo jos dvaput.

 

Pepov problem su bile povrede najboljih igraca (citaj Robena) u odsudnim trenucima. To je kao da Barsa izgubi Mesija, ili Real Ronalda i Marsela.

Link to comment

Pep je u prvom polufinalu sa Bajernom  zaslužeo ispao od real,u drugom je igrao sa rezervnim timom, a u trećem Atletiko je imao više sreće nego kvaliteta 

Link to comment

Bernati, Alkantare i ostale Rafinje nisu za Bajernovu koncepciju direktnog fudbala, koji počiva na dobrom kontranapadu, puno trčanja, bez nekog insistiranja na posedu.  Pep je fantastičan trener, međutim nije se on prilagođavao Bavarcima, nego oni njima. Bilo je užasno gledati igrače Bajerna kako pokušavaju igrati tika-taku, imaju posed, a u potpunosti su jalovi, sve kontra od nemačkog direktnog fudbala.

Link to comment
4 hours ago, Meazza said:

 

Sigurno, sta se tu pitaju Real, Barselona i Juventus... Jup bi to rutinski uzeo jos dvaput.

 

Pepov problem su bile povrede najboljih igraca (citaj Robena) u odsudnim trenucima. To je kao da Barsa izgubi Mesija, ili Real Ronalda i Marsela.

 

Ne zezaj brate, ovo je apsolutno nevezano za Gvardiolu, ljudi su promenili trenera ekipe koja je uzela triplu krunu i igrala najbolji fudbal u Evropi.

Mada ok ako je istina ovo da je hteo u penziju, iako se toga nesto ne secam.

Link to comment

Da, pepa su potpisali u januaru jer je jup već uveliko najavio penziju. Naravno da nikom nije dunulo tek onako da promeni trenera koji je osvojio sve.

Mada ako bi neki trener bio vredan toga... :sleep:

 

Smara me generalno dosta cela ta priča, pep isključivo zbog tajminga nikad nije ni mogao da izađe iz svega toga kao pobednik. Imao je fantastične rezultate sa bajernom po svim mogućim kriterijumima, ali mu uzimamo ceo taj period kao teško fejlovanje jer eto nije uzeo lš. Koju je 1 ferguson uzeo 2 puta za onoliko godina. Da je i uzeo to ne bi bilo ništa posebno jer je uzimao i jup, a on se čak nije ni samo dobacivo što može svako.

Edited by Ruxin
Link to comment

Pepu je visoko bila podignuta lestvica nakon 2013. u Bajernu, a opet osvajanje Bundesa se podrazumeva. Tako da se uspeh meri samo sa LŠ, a tu su ga Španci izlevatili u sve tri sezone. 

U Sitiju su naravno očekivanja bila manja, u skladu sa rangom kluba.:sleep: Dve titule i jedan FA kup za deset godina sipanja keša i poslednjih 50 sezona, i jedno polufinale LŠ gde se nije čestito prešlo pola terena. Naravno da ova sezona predstavlja definiciju uspeha za Siti, a pride se igra veoma lep fudbal.

Link to comment

Samo godinu dana ranije se nije podrazumevala titula za bajern u bundesu, a vodio moćni jup, trener koji je iznedrio najbolji fudbal u istoriji svih najboljih fudbala. :dry: Da ne vadim sad statistike o prosečnom broju bodova po utakmici i ne nabrajam rekorde koje pep oborio.

 

Oke, da ne shvatite preozbiljno moje kenjanje skidam kapu pred gospodinom, stvarno je bajern bio fantastičan te sezone. Ali takođe mislim da se malo taj period gleda kroz ružičaste naočare jer su ljudi pohisterisali kad su ovi "šutnuli" trenera koji je osvojio sve. Sad što je situacija bila nešto malo kompleksnija od takvog shvatanja, bogo moj...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...