Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Casillas odbranio prvi šut, 75. minut. I drugi u 77. (Salah ušao oko sedamdesetog, odmah se vidi.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
6 minutes ago, renne said:
18 minutes ago, Ruxin said:
Pa zna sam poručnik, on je palio kalkulator i računao transfermarkt. Ja sam cifru iskreno zaboravio, ali koliko god da je za onakav fudbal - malo je!
 
Takođe siti možda jeste tek skoro ušao u junajtedovske pare, ali nemojte da se brukate da je ikad bio mali klub :isuse:

Jako mali, jako mali

 

Ne bih da smaramo lš temu glupostima, ali ko hoće da izjednači siti i psž nek prvo baci pogled kad je osnovan siti i koliko je sezona proveo u prvom rangu takmičenja. Pa ako i posle toga hoće da se bruka samo napred. :happy:

Link to comment

Sta, opet došlo ono doba godine kad nestane tradicionalne pariske kurcevitosti i mahanja novcem?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
4 minutes ago, Ruxin said:

 

Ne bih da smaramo lš temu glupostima, ali ko hoće da izjednači siti i psž nek prvo baci pogled kad je osnovan siti i koliko je sezona proveo u prvom rangu takmičenja. Pa ako i posle toga hoće da se bruka samo napred. :happy:

:tongue: Rukso, nemoj da si nakraj srca, moramo malo da trosimo vreme na pametnije stvari od gledanja ovih losih utakmica. 

Edited by Majo
Link to comment

Uskoro ce opet sezona mahanjem novcem.

 

Juce gledam Zidane-a na konferenciji za stampu. Miran, nasmijan, zafrkava se. Onda pogledam ovog naseg nervcuka... 

Edited by borris_
Link to comment
6 minutes ago, Majo said:

:tongue: Rukso, nemoj da si nakraj srca, moramo malo da trosimo vreme na pametnije stvari od gledanja ovih losih utakmica. 

Ne bih reagovao da ste rekli da smo arapski nouveau riche šabani sa više para nego pameti. Samo je delimično tačno, ali ne bih reagovao. :sleep:

 

Ali naravno da jebeni siti nikad nije bio mali klub, wtf koliko onda postoji nemalih? Tipa 6? :mad:

Edited by Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, borris_ said:

Uskoro ce opet sezona mahanjem novcem.

 

Juce gledam Zidane-a na konferenciji za stampu. Miran, nasmijan, zafrkava se. Onda pogledam ovog naseg nervcuka... 

Moze PSG da mase lovom koliko hoce, dok god ne bude francuska liga kompetetnija, nema nista od toga.

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

Moze PSG da mase lovom koliko hoce, dok god ne bude francuska liga kompetetnija, nema nista od toga.

Što, nauzimaše se bajern, real i barsa onoliko iz krš liga? :fantom:

 

Možda ipak da prvo probaju sa nekim trenerom koji nije prevara. Mada znajući njih sledeći je murinjo, tako da...

Link to comment

Mozda.  Ali fr liga je uvjek bila daleko iza 4 najbolje pa su klubovi ponekad, doduse rijetko uspjevali da doguraju daleko. Fr liga je u nivou portugalske lige. 

Link to comment

Ne znam šta je u pitanju, ali ovo je i mene počelo da frustrira. Pa ovoga puta nikada lakše nisu ispali na ovom nivou. Prošle su se samoubili, ove nikakve šanse...

Link to comment
Moze PSG da mase lovom koliko hoce, dok god ne bude francuska liga kompetetnija, nema nista od toga.


Samo to im ostaje, uz poneku izgubljenu titulu u domaćoj ligi kad se pojavi prva iole kompetentna ekipa.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...