Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 2017/18


renne

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Meazza

    391

  • MiddleClass

    344

  • Weenie Pooh

    337

  • Pokojni Ruxin

    290

Plašio bih se da im znam više od nula igrača. Dobro, recimo da znam Kramarića i pozajmljenog Gnabrija.

 

Čujem da je Flop sa Dortmundom imao 50-50 učinak protiv njih? Ako ne može da prođe kvalifikacije za CL, bolje neka pakuje kofere.

Link to comment

Napoli ce pojesti Nicu, ne zamajavajte se, middle zna.

Jedini ishod od kog bi mi zaigrao brk je ispadanje Liverpoola, ostalo je cista smaracina.

Link to comment

Mene vise brine Liverpul u Eng. Ajde u LS zna da iznenadi, ali u domacoj ligi muk... prije ce Srbija uci u EU do 2035 no Liverpul osvojiti Premier.

Link to comment

Po kom je kriterijumu mučena Barsa zapala u isti šešir™ u kom je i šestoplasirani tim engleskog prvenstva? :unsure:

 

Prije dvije ili tri godine je uvedeno pravilo da su u prvom šeširu isključivo šampioni liga pa je zbog toga Barsa u drugom. Time postižu da u grupi budu bar dva baš jaka tima i tako garantuju makar jedan ili dva dvomeča™ zbog kojih treba ispratiti inače prilično smornu grupnu fazu.

Link to comment

Prije dvije ili tri godine je uvedeno pravilo da su u prvom šeširu isključivo šampioni liga pa je zbog toga Barsa u drugom. Time postižu da u grupi budu bar dva baš jaka tima i tako garantuju makar jedan ili dva dvomeča™ zbog kojih treba ispratiti inače prilično smornu grupnu fazu.

Hvala. Ne znam da li se tako baš "garantuju" ti seksi dueli, gigante iz drugog šešira mogu komotno da izvuku Spartak, Šahtjor, Benfika ili očerupani Monako. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...